AA +HELP – pomóż swojej skórze.

Piękna, gładka skóra to marzenie każdej z nas. Niestety ciagłe życie w biegu, dieta, tryb pracy często odbijają się na jej wyglądzie. Chyba nieliczne z nas nie zmagają się z cellulitem. Walka z nim jest ciężka. Często zmuszone jesteśmy sięgnąć po suplementy diety i kosmetyki. Jednym z nich jest serum aktywnie wyszczuplające brzuch i talię Aa +Help.ciasto (2)

Linia AA to specjalistyczny, zaawansowany dermoprogram o szerokim spektrum działania, mogący stanowić skuteczną pomoc, gdy zawiodą inne metody. Badania aplikacyjne, wykonane przy współpracy dermatologów i kosmetologów w gabinetach kosmetycznych potwierdziły efekt:

  • antycellulitowy i wyszczuplający
  • modelujący i ujędrniający
  • redukcji istniejących rozstępów i profilaktyki ich powstawaniaAA

Naturalna kofeina wraz z aktywną L-karnityną, przyspieszają metabolizm tłuszczów, redukując istniejącą tkankę tłuszczową, a także zapewniają drenaż, likwidując „pomarańczową skórkę” na powierzchni skóry w obrębie brzucha i talii. Wyciąg z owoców cytryny wpływa pozytywnie na produkcję elastyny i wzmacnia włókna kolagenowe, przywracając jędrność i elastyczność skóry.AA (1)

Serum przeznaczone jest dla osób zmagających się z uporczywym, widocznym cellulitem oraz w profilaktyce antycellulitowej. Szczególnie w przypadku cellulitu umiejscowionego.

Serum zamknięte jest w dużej 200ml tubie. Ma lekką, delikatną konsystencję i bardzo przyjemny cytrynowy zapach. Serum łatwo i szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustego filmu, nie brudzi ubrań. Dla widocznych efektów wystarczy stosować je regularnie 2 razy dziennie nanosząc na zmienione partie ciała.

AA (2)

Stosowałam serum regularnie przez ok 1,5 miesiąca. Jakie efekty zauważyłam?  Z pewnością poprawiła się kondycją mojej skóry, stała się gładka, bardziej napięta, widoczność cellulitu zmniejszyła się dość znacznie. Po aplikacji serum czułam na skórze efekt przyjemnego dogłębnego nawilżenia a jego zapach doskonale orzeźwiał i dodawał energii. Ponieważ nie zawiera ono żadnych parabenów, barwników ani alergenów bez obaw stosowałam je jako balsam po depilacji. Zapytacie pewnie o efekt wyszczuplający? Nie ukrywam, że efektu woow nie ma… być może gdyby mój tryb życia był bardziej aktywny (przez wzgląd na problemy zdrowotne jestem nieco ograniczona w tej sferze) efekt byłby bardziej widoczny. Niemniej jednak moje ubrania po regularnym stosowaniu serum stały się nieco luźniejsze – zwłaszcza w okolicy ud i brzucha.

AA (3)

Serum AA dostaniecie w większości drogerii. Koszt 200ml to ok 20 zl. U mnie tuba wystarczyła na 1,5 miesiąca i jeszcze z niego korzystam więc produkt jak widzicie jest wydajny. Jeśli więc chcecie poprawić stan swojej skóry AA z pewnością Wam w tym pomoże. 

2 comments

Dodaj komentarz