ACTIFIBRE od Viledy – dla każdej Pani Domu

Vileda to znana marka i lubiana chyba przez każdą panią domu (a może i panów ;-)), oferuje produkty wysokiej jakości i z pewnością ułatwiające nam codzienne obowiązki.
Ściereczki actifibre to kolejny rewolucyjny produkt oferowany przez markę Vileda

Przyznam, że kiedy firma Vileda zgodziła się na przesłanie mi do testowania swojej nowości byłam bardzo ciekawa czym tym razem może mnie zaskoczyć.
Ściereczka po wyjęciu z opakowania sprawia wrażenie twardej i sztywnej, jednak po zwilżeniu staje się miękka, elastyczna, dobrze trzyma się w ręku.

Jej wyjątkowe właściwości czyszczące to efekt zastosowania unikalnej i opatentowanej technologii. Dzięki warstwie czyszczącej z mikrowłókien, Actifibre znakomicie usuwa wszelkie zabrudzenia bez konieczności użycia detergentów (myślę, e to dobra wiadomość dla osób mających alergię na środki chemiczne). Actifibre doskonale radzi sobie z wilgocią (tu przeprowadziłam mały test z rozlaną wodą), jej włókna sprawiają, że, chłonie wilgoć niczym gąbka.

Przecierana powierzchnia nie tylko jest idealnie czysta, ale sucha i wolna od smug i zacieków. Można ją w łatwy sposób wypłukać z brudu, a także bez problemu wyprać w pralce w temperaturze do 60°C. Ściereczka Actifibre doskonale sprawdza się na każdym rodzaju powierzchni, dlatego możemy jej używać wszędzie - w kuchni, łazience lub pokoju.

Actifibre to od dziś mój ideał ściereczki z mikrofibry. Jak dla mnie sprawdza się idealnie, nie mam już problemu z wytarciem kurzu, rozlanym sokiem czy wytarciem kuchenki - mając za pomocnika Actifibre poradzę sobie bez trudu ze wszystkim.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz