Aqua Pur – precz z brzydkim zapachem.

Ściereczki ma pod ręką chyba każda Pani domu. Przydają się do wycierania kurzu, zmywania czy poprostu wytarcia kuchennego blatu. Z pewnością znacie też problem brzydkiego zapachu jaki po kilku dniach pojawia się na nich. Poszukując na sklepowych półkach produktu, który posłuży mi nieco dłużej niż zwykle ściereczki trafiłam na Aqua Pur.

aquapurAqua Pur to uniwersalna ściereczki długo utrzymujące świeżość. Ściereczki niwelują brzydkie zapachy i długo utrzymują świeżość, nawet po wielokrotnym myciu.

DŻEM (11)

W opakowaniu znajdziemy 5 ściereczek o wymiarach 32x35cm. Są one wykonane z niezwykle miękkiego i chłonnego materiału. Nie pozostawiają włókien na czyszczonej powierzchni.

aquapur (1)Ściereczki doskonale sprawdzają się zarówno do czyszczenia na mokro jak i na sucho. Idealnie nadają się do czyszczenia woskowatych lub olejowatych powierzchni drewnianych.

aquapur (2)

Ściereczki kupowałam już kilkukrotnie. Muszę przyznać, że producent nie rzuca słów na wiatr. Ściereczki są nie tylko bardzo praktyczne ale przede wszystkim zachowują swoją świeżość naprawdę na długo. Zwykle ściereczki zazwyczaj po 3-4 dniach musiałam wyrzucać ze względu na brzydki zapach, z Aqua Pur można korzystać o wiele dłużej.

aquapur (3)

Aqua Pur dostaniecie w sieci sklepów Lidl. Koszt 5 sciereczek to ok 4zł.

Sprawdzone!!! Polecam!!!

3 comments

  1. Sylwia M. says:

    Nawet nie wiedzialam, że są tego rodzaju ściereczki Nie cierpię tego zapachu zwykłych po kilku dniach użycia. Nawet pranie nie pomaga bo za dwa dni jest to samo.

Dodaj komentarz