Ariel 3in1 Pods Mountain Spring i Lenor Gold Orchid -niezastąpiony duet

Jakiś czas temu przedstawiałam Wam kapsułki do prania Ariel Pods 3 in 1. Dziś mam okazję przetestować je ponownie – tym razem w połączeniu z płynem do płukania tkanin Lenor Gold Orchid.

Ariel Pods 3in1 to pierwszy 3 komorowy detergent, który pierze, usuwa plamy i nadaje blask tkaninom. Unikalna wielokomorowa budowa kapsułki sprawia, że składniki są od siebie odseparowane i nie łączą się ze sobą do czasu rozpoczęcia prania. Zaawansowane technologie zostają uwolnione podczas prania, a udoskonalona powłoka kapsułki szybko rozpuszcza się w kontakcie z wodą.
Kapsułki Mountain Spring doskonale sprawdzają się zarówno do prania tkanin białych jak i kolorowych. Zapewniają świetne rezultaty nawet w przypadku trudnych zabrudzeń. Dokładnie piorą i nadają tkaninom blask, nawet w temperaturze 30°. Więcej o zaletach Ariel Pods 3in1 przeczytacie tutaj

 

Ale skoro przedstawiam Wam duet to potrzebujemy jeszcze jednego produktu – jest nim nowy Lenor Gold Orchid.
Muszę przyznać, że zapach bardzo przypadł mi do gustu.  Wspaniały i efektowny Lenor Gold Orchid to luksusowy i bogaty orientalny zapach. Nuty mimozy, gardenii i róży zostały złagodzone kremową brzoskwinią, piżmem i wanilią, tworząc wykwintną ucztę dla zmysłów. Lenor sprawia, że nasze ubrania są świeże przez cały dzień, chociaż dozujemy mniej płynu niż wcześniej. Płyn jest skoncentrowany dzięki czemu na jedno pranie w zupełności wystarcza nam zaledwie 25ml. Nowy Lenor doskonale zmiękcza tkaniny, neutralizuje ładunek elektrostatyczny naszych ubrań, a dzięki zastosowanej innowacyjnej technologii Freshlock cieszy zapachem aż do 12 godzin. Dodatkowym plusem jest to, że płyny Lenor Aromatherapyposiadają nie tylko właściwości elektrostatyczne ale również zapobiegają gnieceniu tkanin.

 

Dodaj komentarz