ARIEL Pods 3 in 1 – kapsułki na miarę moich potrzeb

Kilka dni temu otrzymałam od Everydayme próbki kapsułek do prania Ariel Pods 3in1. Osobiście bardzo lubię produkty do prania w postaci kapsułek, głównie ze względu na łatwość ich użycia. Po przetestowanych już kapsułkach vizir i perlux przyszła więc pora ma sprawdzenie, jak na tle swoich "przeciwników" wypadnie Ariel.

Wrzucam więc kapsułkę do pustego bębna, wkładam pranie, włączam pralkę i czekam na efekty i ocenę naszego "kapsułkowego cuda"
No właśnie jak oceniam Ariel? Jak się okazuje Ariel Pods 3in1 sprawdził się świetnie.
1. Łatwy w zastosowaniu - nie męczę się z rozsypanym tu i ówdzie proszkiem, kapsułka trafia prosto do bębna pralki, bez potrzeby odmierzania
2. Ariel rozpuszcza się w 100% już w 30°C, na ubraniach nie pozostaje najmniejszy ślad z otoczki czy składników kapsułki
3. Uniwersalność zastosowania - kapsułki można bezpiecznie stosować zarówno do tkanin białych jak i kolorowych
4. Aktywne składniki Ariela przywracają śnieżną biel naszym ubraniom, a kolorom przywracają ich świeżość i blask
5. Ariel jest naprawdę skuteczny w usuwaniu trudnych plam  (jako mama wiem co nieco o zmaganiu się z nimi na dziecięcych ubraniach, kapsułki poradziły sobie z nimi bez trudu)
6. Wydajność - jedna mała kapsułka radzi sobie bez problemu z wypraniem 5kg odzieży
7. To co mnie urzekło już po otwarciu opakowania to zapach - równie intenswny i utrzymujący się jeszcze długo po praniu.
Jako mama  dwóch urwisów muszę mieć pewność, że środek, który wybiorę sprawdzi się w każdej temperaturze i wygra z każdą plamą. Ariel Pods właśnie taki jest dlatego będę sięgać po niego często.

Dodaj komentarz