DeMole Lawenda i Pomarańcza – zapach zamknięty w małym woreczku

To już któryś z kolei mój pachnący post ale Pachnąca Szafa ma takie cuda w swoim asortymencie, że nie jestem w stanie oprzeć się przed napisaniem kilku słów na ich temat. Z pewnością będę sięgać po te produkty często gdyż nie tylko są łatwe w użyciu ale przede wszystkim wypełniają mój dom pięknym i niepowtarzalnym aromatem.
Tym razem sięgnęłam po woreczek De Mole o zapachu pomarańczy i lawendy.

Mały lniany woreczek wygląda uroczo. Skrywa w sobie drewniane wiórki nasączone olejkami zapachowymi.

Użycie woreczka jest bardzo proste. Wystarczy wyjąć go z foliowej torebki i umieścić w wybranym miejscu. Woreczek umieszczony w szafie, szufladzie czy komodzie powoli będzie uwalniał swój orzeźwiający aromat pomarańczy i lawendy. Możemy go również zastosować jako ozdobny odświeżacz powietrza w łazience – tu również sprawdza się doskonale ( i nie tylko tu, bo możemy go umiejscowić też w samochodzie, gdzie także będzie nas cieszył pięknym zapachem).
Ponieważ wnętrze woreczka to tylko drewniane wiórki – a te doskonale chłoną nowe zapachy, pomyślałam, że można po wywietrzeniu użyć go ponownie i nasączyć wiórki ulubionym olejkiem eterycznym. W ten sposób możemy przedłużyć możliwość używania woreczka.

W asortymencie Pachnącej Szafy możemy jednak znaleźć tyle wariantów zapachowych, że z pewnością po zakupie pierwszego woreczka, będziemy mieli ochotę wypróbować kolejne. Do wyboru mamy: DeMole Lawenda & Pomarańcza, Lawenda & Rumianek,  Lawenda & Sosna, Lawenda & Wanilia, Wzgórze Prowansji i Goździki. Wybór niemały i z pewnością każdy znajdzie dla siebie swój ulubiony zapach.

Cena woreczka to ok. 6.30zł.

 

 

Dodaj komentarz