Dobra impreza bez alkoholu – czyli Łomża 0,0%

Dawno nie brałam udziału w kampaniach z portalem Streetcom. Aż do dzisiaj, kiedy do moich drzwi zapukał kurier z ciężką paczką a w niej niespodzianka w postaci bezalkoholowego piwa Łomża 0,0%. Pewnie niektórzy z Was chcieliby mnie zlinczować za propagowanie picia… o nie, nie kochani – zapewniam Was, że świetna zabawa może się odbyć również bez alkoholu. A jeśli chcecie podczas spotkania ze znajomymi, rodziną, podczas grilla czy po prostu bez okazji poczuć smak piwa sięgnijcie po Łomżę. Bo kto powiedział, że prawdziwe piwo musi mieć alkohol? 😉 Jak twierdzi producent Łomża 0,0% jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów (jako potwierdzenie tych słów, otrzymała nawet nagrodę Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii Debiut Roku 2018) . Popularny zdrowy tryb życia, uprawianie sportu sprawiają, że coraz więcej osób nie chce całkowicie rezygnować z napicia się od czasu do czasu piwa, jednak wybiera właśnie to bezalkoholowe. 

Łomża 0% z pewnością wyróżnia się od innych tego typu piw dostępnych na rynku. Różni się nie tylko smakiem ale również procesem produkcji, gdyż powstaje jak klasyczny lager – dopiero po ukończonym procesie warzenia poddawane jest dealkoholizacji. Łomża 0,0% jest warzona wyłącznie na bazie trzech składników:  wody, słodu i chmielu. Jako jedno z nielicznych piw dostępnych na rynku nie zawiera w sobie nawet 0,001% alkoholu – w przeciwieństwie do piw, które można rzec, że „podszywają” się pod piwa bezalkoholowe gdyż jakiś % alkoholu w nich jest.

Łomża 0,0% to idealne piwo dla tych, którzy stronią od alkoholu lub najzwyczajniej w świecie nie chcą go spożywać jednak nie chcą całkowicie rezygnować ze smaku piwa. Kiedy zbliża się  impreza, a przed Tobą powrót samochodem do domu, sięgnij właśnie po Łomżę 0,0%. Jasnosłomkowy kolor, bąbelki i aromat piwa zachęcają do spróbowania.

Mocno schłodzona nie tylko sprawia przyjemność picia ale również gasi pragnienie i orzeźwia. Drodzy Panowie – Łomża 0,0% nie jest piwem wyłącznie dla kobiet – jak do tej pory uważano piwa bezalkoholowe – sięgnijcie i spróbujcie sami.

Alkohole

polecane
niedostępny
  • Producent: Kompania Piwowarska 
  • Rodzaj: piwo 
polecane
niedostępny
  • Producent: Grupa Żywiec 
  • Rodzaj: piwo 

Dodaj komentarz