Fotoobraz – moja wymarzona pamiątka

Kilka dni temu pisałam Wam o pomyśle na prezent jakim może być fotoksiążka (wpis znajdziecie tutaj) i o tym jak otrzymałam swoją własną od Saal Digital Polska. Fotoksiążka tak bardzo mi się spodobała, że postanowiłam iść za ciosem i zgłosiłam się do przetestowania fotoobrazu (już od dawna marzyłam o takiej pamiątce wiszącej na mojej ścianie).

Podobnie jak w przypadku fotoksiążki już na drugi dzień po wysłaniu zgłoszenia otrzymałam odpowiedź zwrotną z warunkami testowania a zaraz potem kupon rabatowy o wartości 250 zł. Byłam przeszczęśliwa.

Od razu zabrałam się do wysłania zamówienia. Saal Digital w swojej ofercie ma kilka wariantów fotoobrazów do wyboru (oczywiście w różnych rozmiarach). Możecie wybrać fotoobraz na dibondzie (czyli  kompozytowej, matowej płycie aluminiowej o grubości 3 mm), płycie PVC, pleksie,  bezpośredni druk na pleksi o grubości 2 mm z wzmacniającą płytą z aluminiowego Dibond, fotoobraz na płótnie z ramą, oraz bez ramy.

Ja wybrałam fotoobraz o wymiarach 40x50cm, na płótnie bez żadnych dodatków – takie podobają mi się najbardziej.

Przez cały proces zamówienia podobnie jak w przypadku fotoksiążki przeprowadziła mnie intuicyjna aplikacja Saal Design. Po kilku minutach moje zamówienie było gotowe. Dłużej niż wysłanie zamówienia trwał chyba sam wybór zdjęcia, które miało się pojawić na gotowym wydruku. Ale udało się. Po kilku dniach otrzymałam swoją przesyłkę. Emocje podczas odpakowywania sięgały zenitu.

I mam!!! Mam swój wymarzony fotoobraz. Piękny, wysokiej jakości niczym obraz w galerii sztuki.

Obraz wydrukowany został na płótnie z naturalną strukturą Canvas -nawyższej jakości.  Najwyższa rozdzielczość i maksymalna jakość dbają o imponującą intensywność barw oraz ostrość motywów – faktycznie, bałam się, że zdjęcie wykonane telefonem nie będzie zbyt efektownie wyglądać na obrazie. Myliłam się. Nie widać na nim pikseli, jakość wydruku jest bardzo wysoka a barwy intensywne i żywe. 

Każdy szczegół wykonania fotoobrazu jest precyzyjnie dopracowany. Płótno jest starannie naciągnięte na stabilne krosno malarskie z prawdziwego drewna i przyczepianie do jego tylnej części. Dzięki temu  fotoobraz można od razu powiesić na ścianie bez dodatkowej ramy. 

Obraz jest po prostu idealny – taki jaki chciałam i taki, który będzie wisiał na ścianie jeszcze przez wiele lat – być może kiedyś pokażę go swoim wnukom 😉

Dodaj komentarz