Gentle Day – pomocna dłoń na trudne dni.

Przymierzając się do napisania tego posta zastanawiałam się od czego zacząć. Był czas, że każda z nas miała kilka dni w miesiącu, które najchętniej przesiedziałaby pod kocem. Nie mówię tu tylko o kiepskim samopoczuciu ale także o braku komfortu jaki w tym czasie można odczuć. Oczywiście mowa o miesiączce. Producenci środków higienicznych z roku na rok prześcigają się w stworzeniu czegoś co zapewni nam 100% poczucie komfortu. Nowością pod tym względem na rynku są właśnie produkty Gentle Day.

Sama nie jestem zwolenniczką podpasek ale postanowiłam je przetestować. Na sklepowych półkach jest tyle rodzajów podpasek, że można dostać oczopląsu. Gentle Day zwróciły moją uwagę bo wyróżnia je spośród wielu produktów to, że są EKOLOGICZNE, nowoczesne i wykazują szczególną troskę o zdrowie kobiety.
Wszystkie produkty Gentle Day są tworzone i produkowane starannie dobierając materiały, uwzględniając ich jakość oraz korzyści dla organizmu ludzkiego.
W moje ręce wpadły dwa rodzaje podpasek Gentle Day
 Gentle Day TEENS Mini
– Gentle Day TEENS Day (dłuższa, idealna na obfitsze krwawienie)
Podpaski Gentle Day  to można powiedzieć – druga skóra kobiety. Są bardzo cienkie, delikatne, miękkie i wygodne.
Idealne dla nastolatek i kobiet kiedy krwawienie jest normalne. Skrzydełka na bokach zabezpieczają brzegi bielizny przed przesunięciem podpaski. Bawełniana powierzchnia jest miękka, delikatna i nie powoduje podrażnień. Podpaski są idealne dla kobiet ze skłonnością do alergii. Każda podpaska jest zapakowana oddzielnie. Małe opakowanie jest na tyle dyskretne, że z pewnością nie wprawi nas w zakłopotanie nawet wtedy, gdy przypadkowo wysunie się z torebki.
Cechą charakterystyczną podpasek Gentle Day jest pasek anionowy.
Umieszczony na środku podpaski pasek hamuje nieprzyjemny zapach i rozmnażanie bakterii wewnątrz podpaski oraz chroni skórę przed podrażnieniami.
Postanowiłam przeprowadzić test na chłonność podpaski. W tym celu na powierzchnię podpaski wylałam pół szklanki wody.
                      
Woda bardzo szybko wsiąkła we wnętrze podaski. Powierzchnia pozostała sucha a z wnętrza nie udało mi się wycisnąć nawet jednej kropelki.
Hydrożelowe wnętrze podpaski skutecznie związało wilgoć i zapobiegło wyciekaniu na zewnątrz.
Muszę przyznać, że podpaski Gentle Day zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Sprawdzają się podczas „trudnych dni” idealnie. Zapewniają uczucie świeżości i komfortu, przepuszczają powietrze, zapewniają skórze oddychanie.
Idealnym dopełnieniem poczucia komfortu będą dla nas również chusteczki nawilżane ECO do higieny intymnej. Wyprodukowane w delikatnego, ekologicznego włókna bambusowego, bezzapachowe, z ekstraktem z aloesu i witaminą E z pewnością przydadzą nam się w torebce nie tylko na czas miesiączki.
Dzięki takim produktom jak Gentle Day czas miesiączki nie jest już żadnym problemem. Z nimi możemy czuć się pewnie w każdej sytuacji. Jeżeli chcecie poznać cały, bogaty asortyment produktów Gentle Day zajrzyjcie TUTAJ

Dodaj komentarz