Jak dobrze kupić i nie zrujnować domowego budżetu – Zelmer ActiveGo

Dziś post nieco inny – jeszcze nie było takiego na moim blogu. Pomyślałam, że są wśród Was tacy, którzy planują zakup nowego odkurzacza i zastanawiają się właśnie jaki sprzęt wybrać. Przeglądając oferty sklepów ze sprzętem agd, doszłam do wniosku, że jest ona na tyle duża, że można wprost dostać oczopląsu. Jednak kiedy nasz budżet domowy jest ograniczony, szukamy sprzętu, który nie tylko posłuży nam przez lata ale również nie zrujnuje naszej kieszeni. Wybór jest ciężki, no ale w końcu trzeba podjąć jakąś decyzję. Po dokładnym przejrzeniu asortymentu wielu sklepów oraz po ustaleniach z moją drugą połówką, w końcu kupiliśmy odkurzacz Zelmer ActiveGo ZVC227SF

Od producenta:
Pomimo kompaktowych rozmiarów, odkurzacz ActiveGo będzie miał wielki wkład w czystość Twojego otoczenia – na porządku dziennym! Posłusznie podąży za Tobą od parkietów do odkurzania dywanów. Pojemnik na kurz łatwo opróżnisz otwierając go jednym przyciskiem. A po skończonej pracy bez problemu znajdziesz się miejsce dla tego aktywnego pomocnika

 

Parametry
Klasa energetyczna A – co oznacza, że kupując sprzęt o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Wybierając odkurzacz o klasie energetycznej A sprawisz również, że Twoje odkurzanie będzie bardziej ekologiczne.
Filtr EPA 10 – Odkurzacz wyposażony został w filtr EPA będący skuteczną barierą dla większości zanieczyszczeń. Skutecznie usuwa on pyłki, bakterie czy odchody roztoczy.
Moc: 700W
Poziom hałasu: 82dB
Pojemność pojemnika na kurz: 1 litr
Długość przewodu: 6m
Zasilanie: 230-240 V 50/60 Hz
Dodatkowe wyposażenie: ssawka i mała szczotka

Zelmer ActiveGo to odkurzacz bezworkowy, prosty w obsłudze i łatwy w utrzymaniu czystości. Lekki, niewielkich rozmiarów sprawdzi się w większości domów. Duże koła oraz małe kółko zwrotne powodują, że odkurzacz przemieszcza się łatwo i podąża za nami tam gdzie właśnie jest potrzebny. Gumowe, miękkie osłony kół zabezpieczają podłogi przed uszkodzeniem.

Wyposażony został w bardzo prosty sposób opróżniania pojemnika kurzu. Wystarczy jeden klik aby odłączyć pojemnik od odkurzacza i wysypać jego zawartość. Posiada też wskaźnik informujący o zapełnieniu pojemnika.

 

Dodatkowym atutem odkurzacza jest płynna regulacja mocy ssania, dzięki czemu możemy ustawić ją zgodnie z aktualnymi potrzebami.

 

Zelmer ActiveGo został wyposażony w system filtracji powietrza z filtrem EPA E10 zatrzymującym większość pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.W przypadku zabrudzenia filtrów można je wymienić na nowe, wyczyścić lub przepłukać pod bieżącą wodą.
Odkurzacz ma bardzo kompaktowe, niewielkie rozmiary, jest łatwy w przechowywaniu, zajmuje niewiele miejsca. Dla mnie zakup odkurzacza był strzałem w 10. Przy dwójce urwisów potrzebuję odkurzacza, który z łatwością rozłożę i sprawnie odkurzę cały dom. Dużym plusem jest też długa teleskopowa rura dzięki, której nie muszę co chwilę schylać się w trakcie sprzątania.Zelmer ActiveGo oszczędza nie tylko mój czas ale również kręgosłup 😉 Koszt odkurzacza to ok. 299 zł, objęty jest on 24 miesięczną gwarancją producenta.
Ja polecam Zelmer ActiveGo ZVC227SF.
A Wy jakie macie swoje ulubione odkurzacze, które ułatwiają Wam codzienne porządki?

Dodaj komentarz