Jak wzmocnić paznokcie – Eveline Cosmetics

Każda z nas marzy o zdrowych, twardych jak diament paznokciach. Ja niestety od lat borykam się z ich rozdwajaniem, kruchością i pękaniem. Otwarcie puszki z napojem to dla mnie nie lada wyczyn bo zawsze istnieje obawa, że zapuszczany od dawna paznokieć po prostu pęknie. Podczas wizyty w drogerii jakiś czas temu na półce z kosmetykami moją uwagę przyciągnęła odżywka wzmacniająca z diamentami od Eveline Cosmetics. Postanowiłam ją wypróbować.

Spa Nail Therapy to opracowana przy użyciu szwajcarskiej receptury ekstremalnie wzmacniająca odżywka zabezpieczająca słabe paznokcie przed łamaniem, pękaniem i rozdwajaniem. Formuła z tytanem i diamentami tworzy na powierzchni paznokci super twardą powłokę, która zabezpiecza przed kruchością, łamaniem, uszkodzeniami. Odżywka wzmacnia i dogłębnie nawilża, zapewniając elastyczność i zdrowy wygląd paznokci.

Hasło na opakowaniu „Paznokcie twarde i lśniące jak diament” zachęcały do jej kupna.  Decydując się na użycie odżywki wystarczy 1 dnia nałożyć na paznokcie jedną warstwę , 2 dnia kolejną a następnego dnia zmyć obie warstwy i nałożyć nową – i tak przez 2-3 tygodnie. Po tym czasie wystarczy stosować odżywkę jako podkład pod lakier lub jako lakier bezbarwny.
Odżywka zamknięta jest w małej 5ml buteleczce, ma mleczny kolor i konsystencję zwykłego lakieru do paznokci. Na powierzchni paznokcia tworzy błyszczącą bezbarwną warstwę. Szeroki pędzelek zapewnia sprawne i bezproblemowe rozprowadzenie jej na płytce paznokcia. Odżywka bardzo szybko wysycha co jest z pewnością jej dużą zaletą. Już po nałożeniu pierwszej warstwy da się wyczuć utwardzenie paznokci. Nie uginają się pod naciskiem, stają się zdecydowanie odporniejsze na uszkodzenia.
Odżywkę stosowałam przez równy miesiąc postępując zgodnie z zaleceniami producenta. Już po dwóch tygodniach zauważyłam, że moje paznokcie są w rzeczywiście lepszej kondycji. Stały się twardsze, odporniejsze na złamania, mniej kruche. Po 3 tygodniach zmniejszyło się także ich rozdwajanie, powierzchnia paznokci stała się gładka i równa. Znikły brzydko wyglądające „zadziory”, nie zaczepiam przypadkowo o ubrania. Moje paznokcie znów wracają do formy.
Po miesiącu stosowania pozostało mi jeszcze pół buteleczki odżywki. Jak więc wydać jest wydajna. Teraz stosuję ją jako lakier bezbarwny i nakładam 1-2 razy w tygodniu dla podtrzymania efektów jej działania.
Odżywkę dostaniecie w większości drogerii. Koszt to ok 10zł. Jak dla mnie okazała się ona strzałem w 10 po wypróbowaniu już wielu tego typu produktów. Polecam.
A Wy macie jakieś sprawdzone odżywki do paznokci? Pochwalcie się

3 comments

  1. Eveline Cosmetics says:

    Witaj! Dziękujemy za rzetelną opinię na temat naszej odżywki. Mamy nadzieję, że wypróbujesz jeszcze inne kosmetyki z naszej oferty. Pozdrawiamy 🙂

    • admin says:

      Oczywiście – po kosmetyki Eveline sięgnę z pewnością nie raz. To jedna z moich ulubionych marek kosmetycznych ?

Dodaj komentarz