KASIA EKSTRA MAŚLANY SMAK – najlepsza wśród margaryn

No i w końcu moja ukochana kampania - ukochana bo kocham piec ciasta , a portal #talkmarketing zaopatrzył mnie w produkt jedyny w swoim rodzaju, który stał się dla mnie numerem jeden wśród produktów do pieczenia. Oto  Ekstra Maślany Smak - jedyna w swoim rodzaju bo aż z 79% zawartością tłuszczu.

 

Idealna do  ciast kruchych, biszkoptowy, ucieranych a także do kremów. Dzięki zawartości masła sprawia, że wypieki stają się delikatniejsze a kremy smaczniejsze i o aksamitnej konsystencji. Kasia idealnie się rozciera, nie pozostawiając grudek.
Jako jedyną nie zawiera w swoim składzie izomerów trans, które wpływają na wzrost poziomu złego cholesterolu w organiźmie, a tym samym na nadwagę i choroby serca. Kasia Ekstra Maślany Smak zawiera też w swoim składzie witaminy A, D i E.
Kasia Ekstra Maślany Smak pozostanie w mojej kuchni na długo. Z nią wszystkie wypieki są udane i wprost rozpływają się w ustach.

 

 

2 comments

    • admin says:

      Kasia Ekstra Maślany smak rzeczywiście sprawdza się doskonale do ciast kruchych. Nadaje im delikatnego smaku i mam wrażenie, że z Kasią ciasta są jeszcze smaczniejsze.

Dodaj komentarz