Kolorowy zawrót głowy – czyli lakiery do paznokci Eveline MINIMAX

Nareszcie za oknem dopisuje słoneczna pogoda. Chciałoby się spędzać na słońcu całe dnie. Uwielbiam spacery pośród pełnych kwiatów łąk, uwielbiam te cudowne wiosenno-letnie barwy.
Kojarzą mi się z dzieciństwem, z bieganiem boso po trawie, ze zbieraniem polnych bukietów dla mamy. Wszędzie pełno kolorów…. Ale nie tylko przyroda mieni się kolorami. W naszych kosmetyczkach coraz częściej można znaleźć żywsze odcienie cieni, pomadek, lakierów do paznokci.
Dzięki Eveline Cosmetics miałam okazję przetestować zestaw cudownie kolorowych lakierów z serii mini MAX quick dry & long lasting

Lakier mieści się w małej 5 ml buteleczce – jak dla mnie to idealna pojemność – lakier można wykorzystać dość szybko, bez obawy, że zgęstnieje czy zaschnie. Przy takiej pojemności mogę też pozwolić sobie na większą paletę kolorów – mam pewność, że nic się nie zmarnuje.

Konsystencja lakieru jest na tyle gęsta, że nie spływa on podczas aplikacji po płytce paznokcia, szeroki pędzelek, który jest tu zdecydownie dużym plusem – ułatwia nałożenie lakieru.
Lakier bardzo dobrze kryje. Przy ciemniejszych kolorach w zupełności wystarcza jedna warstwa aby paznokcie wyglądały naprawdę świetnie (choć ja osobiście wolę zawsze nałożyć dla pewności dwie). Przy jaśniejszych odcieniach druga warstwa staje się koniecznością gdyż tworzą się lekkie smugi.
Chyba nie mogę powiedzieć nic złego na temat miniMax. Lakier pięknie wygląda na paznokciach, szybko schnie a do tego przeszedł u mnie prawdziwy test na wytrzymałość i nawet pomimo prac ogrodowych, zmywania bez rękawic – wytrzymał pełne 5 dni…. po tym czasie zaczęły się pojawiać lekkie odpryski. A do tego lakier jest naprawdę wart swojej ceny – buteleczka miniMax to koszt zaledwie ok 6zł.
Zakochałam się w tych kolorach. Żywe, intensywne barwy dodają mojej codzienności nieco szaleństwa i uśmiechu.

 

One comment

Dodaj komentarz