Kremowy żel pod prysznic Le Petit Marseillais – czyli testy ambasadorki

Już kilka dni temu wspominałam Wam, że zostałam po raz drugi Ambasadorką marki Le Petit Marseillais (post tutaj). Krem pielęgnujący do mycia sprawdził się u mnie idealnie. Dziś chcę Wam przedstawić kolejny produkt, który znalazł się w paczce ambasadorki LPM – Kremowy żel pod  prysznic Malina i Piwonia.LPM (7)Kremowy żel pod prysznic La Petit Marseillais  Malina i Piwonia delikatnie oczyszcza skórę. Aksamitna, łatwa do spłukiwania piana uwalnia owocowy, świeży i aromatyczny zapach, który pobudza zmysły. Skóra pięknieje – jest miękka, nawilżona i odżywiona.LPM (8)

To zdanie producenta a jak jest naprawdę? Kremowy żel pod prysznic La Petit Marseillais zamknęło standardowo w charakterystycznej dla tej marki butelce. Opakowanie zwraca na sklepowej półce uwagę zarówno swoim kształtem jak i prostotą. Brak tu przesycenia kolorami czy mnogości informacji. Ale czy w takiej butelce może być zamknięte coś dobrego? Okazuje się, że tak.LPM (9)

Pierwsze co zwraca uwagę po otwarciu opakowania to zapach żelu – kwiatowo- owocowy, delikatny, słodkawy – można powiedzieć, że nieco zmysłowy. Jego kremowa konsystencja ułatwia dozowanie – żel doskonale rozprowadza się bezpośrednio na skórze jak i z powodzeniem możemy go  rozprowadzić przy użyciu myjki lub gąbki . Kąpiel z użyciem żelu to prawdziwa przyjemność. Nasza skóra zostaje otulona lekką pianą a składniki zawarte w żelu pielęgnują ją – sprawiają, że staje się aksamitne delikatna, odżywiona i nawilżona a przy tym pięknie pachnie. U mnie żel zdał egzamin i z pewnością jeszcze po niego sięgnę.

Dodaj komentarz