Lego Duplo.- mój pierwszy ogród.

Dużym i miłym zaskoczeniem była dla mnie informacja, że otrzymamy od portalu babyonline.pl  do testowania kolejny zestaw Lego Duplo –  Mój pierwszy ogród. Dzieciaki po takiej informacji były wniebowzięte.

Kiedy dotarła do nas wyczekiwana paczka, moi synowie od razu przystąpili do budowania.
Zestaw składa się z:
– 2 figurek dziecięcych LEGO DUPLO
– króliczka
– budowanego ogrodu
– otwieranej klatki dla królika
– oraz: taczki, konewki i 3 klocków z wgłębieniami pełniących rolę gleby
klocków dekorowanych rysunkami dżdżownicy, pszczół, marchwi, ziemniaków, pomidorów i łodyg roślin oraz klocków dwustronne z dekoracjami słońca/deszczu i kwitnących/zwiędłych słoneczników
Dzieci przystąpiły do zabawy a ja patrzyłam jak z każdym ułożonym klockiem rosną ogrodowe rośliny, w tym słoneczniki,
pomidory i ziemniaki.
Klocek z dekoracją deszczu/słońca stworzył idealną okazję do opowiadania dzieciom jak rośliny wyrastają z ziemi i kwitną lub owocują.
Każdy zestaw klocków lego duplo jest stworzony z myślą o małych rączkach naszych pociech. Klocki są duże, kolorowe, bezpieczne (dziecko z pewnością nie włoży ich do buzi).
Zestawy lego duplo łączą się ze sobą dzięki czemu nasze dzieci mają zapewnione wiele godzin świetnej zabawy a my przyłączając się do nich możemy razem miło spędzić czas.
                    
                    

 

 

Zestaw Lego Duplo to zestaw w 100% godny polecenia. Moje dzieciaki pokochały te klocki już w chwili kiedy w domu pojawiło się pierwsze pudełko. Z każdym kolejnym, dzieci zdobywają nowe umiejętności, uczą się pór dnia, liczenia, kolorów, opieki nad zwierzętami i wielu, wielu innych.

Dodaj komentarz