Lip Explosion – usta pełne wdzięku

Pisałam Wam niedawno o jednym z innowacyjnych produktów Eveline Cosmetics jakim jest lakier do ust. Ciekawa jestem czy zainteresowała Was moja opinia? Jeśli tak to chciałabym Wam przedstawić coś zupełnie innego – tym razem dla tych z Was, których natura nie obdarzyła dużymi ustami, a które chciałyby nieco je powiększyć bez jakiejkolwiek ingerencji lekarza czy kosmetyczki.
Lip Explosion Volume czyli błyszczyk dzięki któremu usta stają się zdecydowanie wyraźniejsze i nieco bardziej uwydatnione.

Od producenta.
Opracowany we współpracy z technologami powiększający błyszczyk do ust VOLUME LIP EXPLOSION zapewnia efekt pełnych, wilgotnych i zmysłowych ust.
Zawiera mikrokapsułki z kwasem hialuronowym, które zatrzymują wilgoć wewnątrz skóry ust. Działając od środka wygładzają drobne zmarszczki i linie. Wyciąg z aloesu, olej kokosowy i rycyna przyspieszają regenerację skóry i poprawiają jej elastyczność. Przy regularnym stosowaniu doskonale pielęgnuje usta.
Uwaga! Lekkie uczucie mrowienia i chłodzenia jest gwarancją działania składników aktywnych, które natychmiast po aplikacji rozszerzają naczynka krwionośne i przyspieszają mikrokrążenie, dzięki czemu cząsteczki kwasu hialuronowego błyskawicznie wnikają do głębokich warstw skóry
a efekt pełnych i gładkich ust.
Lip Explon to

Lip Explosion to błyszczyk zamknięty w wygodnym, poręcznym opakowaniu. Lekka konsystencja i wygodny aplikator zakończony gąbeczką sprawiają, że nałożenie błyszczyka jest naprawdę proste. Lip Explosion ma bardzo przyjemny zapach – przypomina mi nieco gumę balonową. Zaraz po aplikacji odczuwa się na ustach efekt mrowienia i delikatnego jakby mentolowego chłodzenia.  Ale tak musi być – to właśnie daje nam gwarancję prawidłowego działania produktu. Jednoczesnie błyszczyk doskonale nawilza i pielęgnuje skórę ust, sprawia, że stają się miękkie i wyglądają zdrowo.
Muszę przyznać, żę Lip Explosion naprawdę działa. Po kilku minutach miałam wrażenie, że moje usta stały się pełniejsze, bardziej wyraźne, po prostu większe. Ja osobiście dziwnie się z tym czułam ale sam efekt bardzo mi się podobał. Błyszczyk zawiera w sobie połyskujące drobinki, które podkreślają efekt powiększonych ust.

Naprawdę polecam Lip Explosion. To co obiecuje na Eveline Cosmetics ma swoje odzwierciedlenie w działaniu błyszczyka:

  • zwiększa objętość ust
  • ujędrnienia,
  • maksymalnie wygładza
  • podkreślenia konturu,
  • wypełnienia ubytki powstałe z biegiem czasu.
Błyszczyk dostaniecie w drogeriach i w sklepie producenta. Koszt ok 12 zł

Dodaj komentarz