MANNODIS – czy zdziała cuda podczas odchudzanie?

Kilka dni temu otrzymalam paczuszkę od firmy AXXIS PHARMA. Przetestowalam otrzymany preparat a terazn pora na opinię o preparacie MANNODIS 500 lecz zanim powiem jak naprawdę działa kilka słów o tym co to za preparat.

 

CZYM JEST I JAK DZIAŁA MANNODIS 500?
Suplement diety mannodis 500  jest preparatem zawierającym glukomannan w kapsułkach po 500 mg. Glukomannan jest rozpuszczalnym w wodzie błonnikiem pokarmowym. Pochodzi z japońskiej rośliny Amorphophallus konjac. Po spożyciu glukomannan bardzo silnie chłonie wodę i wielokrotnie zwiększa swoją objętość. Pozwala to na ograniczenie uczucia głodu i zmniejszenie ilości oraz wielkości posiłków. W ramach diety niskokalorycznej glukomannan redukuje nadmierną masę ciała. Ponadto, obniża wchłanianie cholesterolu z przewodu pokarmowego. Dzięki temu pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

ZASTOSOWANIE
mannodis 500 jest zalecany do stosowania przez osoby, które ze względów zdrowotnych powinny zmniejszyć nadmierną masą ciała oraz dbać o prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.
mannodis 500 szczególnie jest polecany dla osób leczonych z powodu chorób układu krążenia, gdyż umożliwia obniżenie masy ciała i obniżenie poziomu cholesterolu, przy minimalnej ingerencji w nawyki żywieniowe.

 

A teraz jak naprawdę działa.
Pierwszy dzień kiedy zażyłam kapsułki nie należał do najlepszych w samopoczuciu. Ból żołądka, biegunka – już zastanawiałam się czy nie odrzucić kapsułek j poprostu więcej po nie nie sięgać. Jednak zaryzykowałam. Drugi dzień był już normalny. Co ciekawsze po zażyciu kapsułek mój apetyt się zmniejszył, po zjedzeniu połowy posiłku czułam, że mój żołądek jest pełny.  I tu duży plus dla preparatu.  Po kilku dawkach MANNODIS 500 zmniejszyła się też ochotą na słodycze. Przestałam podjadać między posiłkami a moje wieczorne zachcianki na coś słodkiego odeszły 󾰀 – to chyba dla mnie największa zaleta stosowania kapsułek. Kapsułki stymulują też dzięki błonnikowi pracę jelit – myślę, że to istotna kwestia dla osób, które mają problemy z wypróżnieniem. Jeśli chodzi o spadek wagi ciężko mi cokolwiek powiedzieć ponieważ stosowałam preparat zbyt krótko. Jednak myślę, że biorąc pod uwagę sposób w jaki wpływa na organizm przy dłuższym zażywaniu MANNODIS 500, przestrzeganiu diety i aktywności fizycznej, możemy liczyć na kilka kilogramów mniej.

2 comments

    • admin says:

      Myślę, że warto spróbować. Trzeba jednak pamiętać o tym, że każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje na zażywane ośrodki. Warto więc zachować ostrożność

Dodaj komentarz