Marconi – styl i elegancja dla małego i dużego mężczyzny

W życiu każdego chłopca przychodzi taki etap, że zaczyna sam wybierać to co chce na siebie założyć danego dnia - mówię Wam wiem coś o tym. Mój młodszy syn chyba zostanie modelem - im więcej ciuchów do przymierzenia tym dla niego lepiej. Mógłby się przebierać dziesięć razy na dzień. Nawet nie chcę myśleć o tym co będzie za kilka lat kiedy zaczną pojawiać się w jego życiu pierwsze miłości 🙂 Dopiero się zacznie - dokładnie to przeżywam teraz ze starszym synem. Na jedną z imprez rodzinnych potrzebna nam była ostatnio elegancka koszula. No w końcu 7-latek to już taki mały mężczyzna. Dłuuugo przeglądałam oferty w internecie. Większe, mniejsze sklepy wprost prześcigają się w ofertach. Ale jedna z nich szczególnie przykuła moją uwagę. Sklep MARCONI wyróżniał się spośród innych sklepów. 

Sklep Marconi posiada w swojej ofercie szeroki wybór koszul dziecięcych i męskich - już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że koszule wyróżniają się od innych doskonałymi jakościowo materiałami oraz niebanalnym wyglądem. Znajdziecie tu wiele ciekawych wzorów - a co najważniejsze koszule na każdy wzrost i w każdym rozmiarze kołnierzyka. Więc drodzy Panowie jeśli jesteście nietypowych rozmiarów Marconi stworzy dla Was koszulę na wymiar.

Chcecie wiedzieć co my wybraliśmy? Tadam!!!! 

Postawiliśmy na klasykę. Biało-szara, prążkowana koszula z ciemniejszymi wstawkami prezentuje się cudownie.

A oto jak wygląda w niej  mój mały elegant. 

Prawda, że super? Wybrana przez nas koszula  prezentuje się rewelacyjnie - jest dopracowana w każdym calu. 

Marconi dba o każdy szczegół. 

Powiem Wam jedno - mój mały elegancik był dumny jak paw po włożeniu koszuli i stwierdził, że czuje się jak prawdziwy facet.

Model, który my wybraliśmy i wiele innych znajdziecie tutaj. Zajrzyjcie - naprawdę warto. 

Zapraszam i życzę Wam udanych zakupów 🙂

 

Dodaj komentarz