MIO – kosmetyki, które wartyo polecić

Firma RevitaLash Polska przesłała mi próbki kosmetyków Mio. Wśród nich masło do pielęgnacji ciała (przeciwko ) dla kobiet w ciąży oraz orzeźwiający żel dla aktywnych mięśni.
Jeśli dotychczasowo stosowane kremy przeciw rozstępom w ciąży okazały się mało skuteczne, wypróbuj The Tummy Rub Butter, skoncentrowaną, uelastyczniającą mieszankę Bio olejków, której bazę stanowi masło Shea Bio.

Aktywne składniki masła z gamy Omega poprawiają elastyczność skóry oraz budowę komórek, co korzystnie wpływa na powrót do dawnej kondycji i powstrzymanie negatywnych efektów jej rozciągania.
Efekty działania The Tummy Rub Butter:
zwiększona sprężystość i elastyczność skóry
ochrona przed powstaniem rozstępów
dogłębne nawilżenie skóry oraz wyjątkowe działanie odżywcze
podrażnienia złagodzone, a swędzenie skóry brzucha – zmniejszone. Ja wypróbowałam masło na całe ciało, ma bardzo przyjemny, orzeźwiający zapach, łatwo się wchłania, doskonale nawilża i pielęgnuje skórę pozostawiając ją na długo miłą w dotyku. Doskonałe nie tylko dla kobiet w ciąży.

Żel Workout Wonder – to strzał w 10. Moim problemem (w związku z problemami zdrowotnymi) jest częste napięcie mięśni. To dość dokuczliwa przypadłość powodująca dyskomfort i problemy z prawidłowym funkcjonowaniem mięśni. Żel przynosi przyjemne ukojenie, daje efekt przyjemnego chłodzenia, poprawia krążenie, niweluje ból oraz przyspiesza rekonwalerekonwalescencję, pomaga w stanach  a przy tym ma przyjemny mentolowy zapach. Żel jest naprawdę skuteczny – i choć cena nie należy do , bo za 100ml musimy zapłacić ok 115zł – jest godny polecenia.

Dodaj komentarz