Miś Horacy – zabawka, która podbija serca dzieci.

Dzieciaki uwielbiają zabawki interaktywne, wszystko co mówi, gra, chodzi, śpiewa wzbudza ich zachwyt i ciekawość. Ja sama lubię je za to, że jednocześnie uczą i bawią. Kilka dni temu w naszym domu pojawił się nowy przyjaciel mojego małego smyka. Ponieważ małymi kroczkami szykujemy się do pójścia do zerówki – nie miałam nic przeciwko aby zamieszkał z nami Miś Horacy. 

Miś Horacy to interaktywna zabawka, która z pewnością stanie się przyjacielem każdego dziecka. Miś potrafi zaśpiewać 3 bardzo wesołe piosenki oraz opowiedzieć niesłychanie ciekawą i pouczającą bajkę (oj przyznam, że bajka trafia w czuły punkt jeśli chodzi o zbieranie zabawek przez moje dzieciaki 😉 ) Dzięki dołączonemu tabletowi Miś Horacy towarzyszy dziecku podczas zabawy i nauki. 

Tablet umożliwia wybór kilku programów:

  • literki i cyferki – wystarczy  nacisnąć na tablecie dowolną literkę lub cyferkę a Miś Horacy  wypowie ją na głos
  • słowa – program umożliwia naukę słów. Wystarczy nacisnąć na tablecie dowolne słowo lub literkę a Miś wypowie ją na głos.
  • literowanie – program umożliwia naukę prawidłowej wymowy słów. Wystarczy nacisnąć na tablecie dowolne słowo a Miś Horacy wypowie je na głos a następnie je przeliteruje
  • Znajdź cyfrę – program umożliwia naukę cyferek poprzez odnajdywanie odpowiedniej cyfry. Miś Horacy zadaje pytania aby wskazać odpowiednią cyfrę poprzez naciśnięcie jej na tablecie. W przypadku złej odpowiedzi Miś Horacy powie „Nie, spróbuj jeszcze raz”. W przypadku właściwej odpowiedzi Miś Horacy powie „Doskonale”
  • Znajdź literę – w tym przypadku jest podobnie jak z nauką cyferek.
  • Piosenki i bajki – program umożliwia doskonały relaks po nauce. Miś Horacy z przyjemnością zaśpiewa piosenkę lub opowie bajkę.  

Miś Horacy jest bardzo milutki w dotyku, prawdziwy pluszowy misiaczek, taki do przytulania 😉 W trakcie zabawy porusza buzią imitując ruch ust i kołysze się na boki. Bardzo miły głos przyciąga uwagę dziecka i zachęca do zabawy. 

Przez pierwsze dni mój synek nie rozstawał się z Horacym na krok. Śpiewał razem z nim, odpowiadał na pytania, wykonywał polecenia a wieczorem miś opowiadał mu bajkę na dobranoc i razem zasypiali. Mogę śmiało powiedzieć, że Horacy od razu skradł małe serduszko mojego synka.

Polecam zabawkę. Choć koszt misia nie jest mały – zabawka kosztuje ok 150 zł – to z pewnością umili dziecku czas ale stanie się jego pierwszym nauczycielem.

 

Dodaj komentarz