MyGiftDna – nadchodzą święta, szukamy prezentów

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki a zaraz za nimi święta. Pora więc zacząć pisać listy do Świętego Mikołaja. W tym roku postanowiłam, że prezentami zajmę się dużo wcześniej. Nie cierpię biegania po sklepach w ostatniej chwili, zawsze chcę aby moje prezenty były nietuzinkowe. Każdy zasługuje bowiem na coś wyjątkowego.

W poszukiwaniu pomysłów na tegoroczne podarki już po raz wtóry zajrzałam na stronę mygiftdna. Na pewno pamiętacie mój wyjątkowy kalendarz, o którym pisałam Wam tutaj.

Mygiftdna to sklep specjalizujący się w sprzedaży wyjątkowych, bo spersonalizowanych prezentów (grawerowane, z nadrukiem, ze zdjęciem czy haftem, to dla mygiftdna żaden problem ;-)).

Uważamy, że najlepszy prezent to taki, który został stworzony z myślą o osobie, która zostanie nim obdarowana. 

Trudno nie zgodzić się z hasłem przewodnim firmy.

Postanowiłam tym razem sprawdzić jak wygląda sprzedaż produktów innych niż kalendarze. W poszukiwaniu prezentu idealnego trafiłam na obrotową deskę.Nie mogłam się doczekać kiedy będę trzymać swój prezent w ręku. Przesyłka dotarła do mnie błyskawicznie (nie spodziewałam się takiego ekspresowego tempa realizacji zamówienia).

Cudownie…. moja i tylko moja deska, którą wykorzystam do czego tylko będę chciała, a dodatkowo jeszcze z cudnym grawerem. Prawda, że jest świetna? Obrotowa deska drewniana wykonana jest z drewna bukowego i impregnowana olejem roślinnym. Deska płynnie i lekko się obraca, jest bardzo masywna i stabilna. Jej powierzchnia jest idealnie gładka. Grawer na desce wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych. Jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.
Dużym zaskoczeniem była dla mnie jej wielkość 🙂 Średnica deski to aż 35 cm – z powodzeniem zmieści się na niej nawet spora pizza. Deska doskonale sprawdza się również do podawania ciast, ciasteczek czy owoców.Ja wybrałam deskę z grawerem, który idealnie odpowiada mojemu zamiłowaniu do pieczenia słodkości. Moi goście z pewnością będą zaskoczeni kiedy ciasto zniknie już z deski, ale jednocześnie nie będą mieli wyrzutów sumienia, że kolejne kalorie pójdą w boczki bo przecież „Zrobione przez Anię nie tuczy” 😉Wśród asortymentu macie duży wybór desek z przeróżnymi grawerami. Złożenie zamówienia jest dziecinnie proste a strona przeprowadzi Was przez nie intuicyjnie (na stronie znajdziecie również pomoc w poszukowaniu idealnego prezentu dla wybranej osoby, np mamy, raty, babci, wujka, cioci, narzeczonej itp.). Uwaga!!!! Sklep gwarantuje darmowy  zwrot aż przez 365 dni a koszty transportu w obie strony pokrywa mygiftdna. 

Ja jednak gwarantuję Wam, że prezenty są tak wysokiej jakości i sprawiają tak wiele radości, że z pewnością nie zdecydujecie się na odesłanie żadnego z nich.

Deski kuchenne

polecane
niedostępny
  • Producent: Zassenhaus 
polecane
niedostępny
  • Producent: -

Dodaj komentarz