OPTIMA CARDIO POTAS + – margaryna zdrowsza niż inne

Kampanie na portalu Streetcom cieszą się niezwykłym powodzeniem (zarejestrować możecie się tutaj). Nic dziwnego – nowości rynkowe przyciągają uwagę każdego z nas. A zostać ambasadorem to nie lada gratka. Mi po raz kolejny przypadł ten zaszczyt i mam możliwość przetestowania nowej Optimy Cardio Potas+. 

Wysoki cholesterol i podwyższone ciśnienie krwi stanowią czynniki ryzyka rozwoju chorób i układu krążenia. Ryzyko to można  w znacznym stopniu zmniejszyć dzięki zmianie nawyków żywieniowych i stylu życia.

Optima Cardio Potas+ dołącza do rodziny margaryn funkcjonalnych Optima. Stanowią one doskonałe uzupełnienie codziennej diety w składniki, które wspierają nasze zdrowe wybory. To pierwszy taki produkt na rynku zawierający potas i dający dwie korzyści. 

Tak jak inne margaryny funkcjonalne, Optima Cardio Potas+ zawiera naturalne sterole roślinne (związki, które są bardzo ważnymi składnikami błon strukturalnych roślin. Zaliczane są do steroidów i lipidów) skutecznie obniżające poziom cholesterolu już po 2-3 tygodniach stosowania, jednak tylko w jej składzie zawarty jest również cenny potas, który wspiera utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi. 

A jaki wpływ na nasz organizm ma potas zawarty w Optima Cardio Potas+?

Potas to pierwiastek bardzo ważny dla naszego organizmu. Ten minerał reguluje pracę układu krwionośnego i nerwowego oraz tempo bicia serca. Wpływa na gospodarkę wodną, przemianę materii, uczestniczy w procesach energetycznych. Ma wpływ na przemiany węglowodanów i syntezę białka.

Potas jest trzecim co do ilości składnikiem mineralnym organizmu a zarazem głównym nieorganicznym składnikiem każdej komórki ciała.

Duża, niezbędna organizmowi ilość biopierwiastka – osiągająca u dorosłego człowieka aż 100 gramów – odgrywa podstawową rolę w skurczu i napinaniu mięśni oraz w przewodnictwie nerwowym. Dla szybko wzrastającego organizmu dziecka ten biopierwiastek jest, jak regulator dostaw prądu wobec rosnącego zapotrzebowania odbiornika. 

Jak więc widać Optima Cardio Potas+ to nie zwykła margaryna. I co Wam jeszcze mogę powiedzieć – zdecydowanie przewyższa smakiem większość margaryn dostępnych na rynku. Wystarczy jeść dziennie 3 kromki posmarowane Optimą Cardio Potas+ a maksymalny efekt obniżenia cholesterolu osiągniemy już po 3 tygodniach w połączeniu ze zdrowym stylem życia oraz zbilansowaną i zróżnicowaną dietą. Aby utrzymać niski poziom cholesterolu należy spożywać codziennie 30 g Optimy Cardio Potas+. Możemy ją wykorzystywać nie tylko jako „smarowidło” do kanapek ale również do smażenia, pieczenia czy duszenia. Optima Cardio Potas+. Pamiętajmy, że  długotrwałe utrzymywanie obniżonego poziomu złego cholesterolu może zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia i dać wymierne korzyści zdrowotne. Jedzmy więc Optima Cardio Potas+ na zdrowie 🙂

12 comments

  • Anna says:

   Moi dotychczasowi rozmówcy rowniezchwałą sobie optime Cardio Potas Plus. Wielubz nich używa jak już od jakiegoś czasu i twierdzą, że nie zamienią jej na inną. #OptymalneWybory #OptimaCardioPotasPlus #streetcom

 1. Sławek says:

  Optima Cardio Potas Plus to jedyna na rynku margaryna, która zawiera w swoim składzie sterole roślinne i potas . Moi znajomi są pod wrażeniem działania optimy.

 2. mamaasia2 says:

  milka-hel

  dodano: 16-02-2017, 13:59

  Jem i mam świadomość, że robię coś pożytecznego dla swojego zdrowia. Super, że wreszcie znalazł się producent, który do codziennego składnika diety dorzucił niezbędny dla zdrowego serca potas. Wspiera on prawidłowe ciśnienie krwi. Jako tzw. margaryna funkcjonalna Optima Cardio skutecznie obniża poziom cholesterolu już po dwóch, trzech tygodniach stosowania. Maksymalne efekty osiągniemy już po trzech tygodniach stosowania diety z użyciem Optima Cardio, nie zapominając oczywiście o aktywnym stylu życia. Dla mnie to ważne, że Optima Cardio ma znakomitą smarowalność i można jej używać od razu po wyjęciu z lodówki. Służy świetnie nie tylko jako „smarowidło”, ale także do pieczenia, smażenia czy duszenia. Jem ją więc na zdrowie! #OptimaCardioPotasPlus #OptymalneWybory

 3. Adaaa says:

  Ja również mam przyjemność testować Optimę Cardio Potas + ze streetcom.pl
  Świetne rozwiązanie dla całej rodziny. Dla osób z ryzykiem nadciśnienia jak również walczących z cholesterolem.
  Dla mnie świetne rozwiązanie, mogę używać ja i moi rodzice bez obaw, że „jemy” za dużo niezdrowego masła.
  Jako osoba z nadciśnieniem tętniczym po stosowaniu Optima Cardio Potas+ moje ciśnienie jest unormowane i ustabilizowane i czuje się zdecydowanie lepiej. A co najważniejsze mogę znowu smarować kanapki.

  – przyjemny zapach
  – smak
  – do stosowania na zimno i na ciepło
  – do pieczenia, smażenia
  – można stosować do słodkich i słonych potraw
  – łatwo się rozsmarowuje
  – dobra konsystencja
  nie spada z noża
  – dla wszystkich członków rodziny

 4. Adam , S says:

  Witam ja polecam margarynę Optima Cardio Potas+ przede wszystkim łatwość rozsmarowania , przyjemny zapach, zawiera naturalne sterole roślinne , zawartość potasu który wspiera prawidłowe utrzymanie ciśnienia krwi , Moim zdaniem główną cechę jaką spełnia margaryna Optima Cardio Potas+ , to skuteczne obniżenie cholesterolu i utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi . Super również nadaję się do używania jej do różnych potraw a nawet dań głównych ( różnego rodzaju zapiekanek, zup itp… ) Czyli jako produkt funkcjonalny spełnia się w 100 % .Ja stosuję Optima Cardio Potas+ prawie miesiąc i mogę POLECIĆ Z CZYSTYM SUMIENIEM . Pozdrawiam

 5. Sławek says:

  Również testuję Optimę Cardio Potas Plus. Jak do tej pory znalazłem w niej same plusy :
  – jest smaczna
  – łatwo się rozsmarowuje
  – jest aromatyczna
  – nie ma posmaku typowej margaryny
  – zawiera potas pomagający utrzymanie właściwego ciśnienia krwi
  – zawiera sterole roślinne pomagające w walce z LDL

  Optima Cardio Potas Plus to samo zdrowie. Pomaga dbać o serce aby móc dłużej cieszyć się tym co kochamy.

 6. lolaxpx says:

  Też mam przyjemność testowania margaryny Optima Cardio Potas plus. Jest to margaryna o działaniu prozdrowotnym, której zadaniem jest skutecznie obniżać poziom cholesterolu. Potas, który dodatkowo znajduje się w składzie pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.
  Margarynę łatwo się rozsmarowuje, nie zawiera konserwantów, soli a dodatkowo zawiera witaminy (A i D).
  Kolejnym plusem jest to iż można jej używać do smarowania pieczywa, duszenia, smażenia i pieczenia. Nie zmienia dodatkowo smaku potraw. Optima Cardio Potas+ ma przyjemny zapach oraz zawiera naturalne sterole roślinne, które dbają o nasze zdrowie.

 7. Magdalena says:

  Udział w kampanii Optima Cardio Potas+ okazał się doskonałym motywatorem do tego, aby przejść na zdrową dietę. Pierwszym krokiem w tym kierunku było odstawienie masła i wprowadzenie do codziennej diety wielofunkcyjnej margaryny Optima Cardio Potas+. Bardzo szybko przekonałam się, że jest to margaryna inna niż wszystkie. Dobrze się rozsmarowuje, nawet od razu po wyjęciu z lodówki, ma delikatny smak i co najważniejsze – dba o moje zdrowie. Podoba mi się w niej to, że można ją stosować wszechstronnie, a nie tylko do kanapek. Doskonale sprawdza się podczas smażenia, czy pieczenia ulubionych potraw. Dodatkowym atutem jest to, że nie ma w swoim składzie soli, ani żadnych konserwantów, co więcej, zawiera mniej kalorii od masła. Natomiast dzięki dodatkowi potasu pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Jak dla mnie jest to doskonała alternatywa dla tłustego masła. Przemawia za tym moje coraz lepsze samopoczucie, witalność i książkowe ciśnienie krwi. Polecam wszystkim margarynę Optima Cardio Potas+, bo zdrowie jest najważniejsze.

Dodaj komentarz