ORSALIT DRINK elektrolity dla dużych i małych

Portal zdrowemaluchy.pl umożliwił mi przetestowanie elektrolitów dla dzieci w formie gotowego płynu ORSALIT DRINK
Orsalit drink to najlepszy środek nawadniający jaki miałam okazję wypróbować. Bardzo poręczne opakowanie, które bez najmniejszego problemu można zabrać że sobą wszędzie. Gotowy do spożycia ułatwia zastosowanie w każdej sytuacji. Nie ma problemu z rozpuszczaniem proszku co jest bardzo dużym atutem Orsalitu.

Cena zachęca do zakupu.
Same elektrolity mają przyjemny truskawkowy, słodki smak (idealny dla dzieci)- nie ma charakterystycznego słonego posmaku jak przy innych tego typu produktach. Pije się go przyjemnie, dzieci też nie maja oporów w przyjmowaniu - a to ważne kiedy przy biegunie czy osłabieniu dziecko jest marudne i niechętnie przyjmuje pokarmy i napoje . Dużym plusem orsalitu jest to, że jest produktem bezglutenowym, bez białka i bez laktozy czyli w 100% bezpiecznym dla alergików. Dzięki Orsalitowi z pewnością jest łatwiej zapobiegać odwodnieniu dziecka w czasie choroby a przy tym zapobiegać niebezpiecznym skutkom choroby.
Myślę, że oraslit drink jest doskonały nie tylko w czasie choroby ale także przy intensywnym wysiłku kiedy dziecko traci wodę z organizmu (przecież wiele dzieci uprawia różne sporty). Orsalit ma na tyle małą i poręczną butelkę, że bez problemu zmieści się w każdym plecaku.
ORSALIT DRINK to produkt godny polecenia.

 

 

Dodaj komentarz