Pachnąca Szafa i jej perfumy

Było już kilka pachnących postów, więc jeszcze jeden nie zaszkodzi. Tym razem nieco bardziej aromatycznie i zdecydowanie intensywniej – a to wszystko za sprawą Perfum do wnętrz i samochodu.

W moje ręce wpadły perfumy o nieziemskim zapachu Trawy orientu z akacją – po pierwszym użyciu miałam wrażenie, że w pokoju pachnie męskimi perfumami – dobrze, że mąż był akurat w domu bo mógłby pomyśleć, że miałam gościa płci męskiej 😉
Perfumy mieszczą się w małej szklanej buteleczce z atomizerem, na tyle poręcznej, że możemy bez problemu trzymać ją w samochodowym schowku lub po prostu na półce w szafce – z pewnością nie zajmie tam zbyt wiele miejsca.

Perfumy doskonale zmieniają zapach w pomieszczeniu. Aromat utrzymuje się długo ale z pewnością różni się od typowych odświeżaczy.

W ofercie Pachnącej szafy dostępnych jest kilka wariantów zapachowych:
Anti-Tabac, Bergamotkowe Orzeźwienie, Cedrowy Płomień, Cyprysowa Aleja, DeMole, Herbaciana Zieleń, Jaśminowa Rosa, Lawendowe Wzgórze, Melonowy Nektar, Orient Express, Paris Paris, Zanzibar.
cena ok 14zł -myślę, że nieco za wysoka jak na buteleczkę 50ml – ale w końcu to nie odświeżacz lecz perfumy. Perfumy do wnętrz to produkt myślę różniący się od wielu zapachów dostępnych na rynku i wart zwrócenia na siebie uwagi. Pomimo ceny polecam i zachęcam do wypróbowania.

Perfumy sprawdzają się doskonale zarówno w pomieszczeniach jak i wnętrzach.

One comment

Dodaj komentarz