Pachnące buty, podążaj wiedziona zapachem – saszetka zapachowa do butów

Próbowałam stosować już różne produkty do butów – talki, dezodoranty, zasypki ale dopiero przeglądając produkty Pachnącej Szafy natknęłam się na coś nowego – saszetki zapachowe do butów.

Pachnące saszetki do butów w prosty sposób pozwalają zachować świeżość obuwia.

Pozostawione w butach na noc zapewniają piękny zapach na kolejny dzień, zaś umieszczone w tych, na które aktualnie nie pora, odświeżą je przed kolejnym sezonem.

Produkt moim zdaniem ciekawy i prosty w użyciu. Wystarczy wyjąć wkładki z foliowej torebki, włożyć je do swoich ulubionych butów i gotowe. Zapachowa saszetka jest zamocowana na kolorowej tekturce w kształcie podeszwy buta, co zdecydowanie ułatwi umieszczenie jej w naszych ulubionych tenisówkach, balerinkach czy szpilkach.

Im dłużej wkładki będą się w nich znajdowały – tym dłużej zapach będzie nam towarzyszył dosłownie wszędzie.


Saszetki dostępne są w kilku wariantach zapachowych, do tego z podziałem na płeć i wiek 😉
Dla niej:  świeży i owocowy zapach
Dla niego: intensywny kwiatowo-owocowy zapach
Dla dzieci: słodki aromat rabarbaru

Ja korzystałam z tych o świeżym owocowym zapachu i muszę przyznać, że nie tylko same saszetki pięknie pachną ale w 100% to co obiecuje nam producent pokrywa się z rzeczywistością. Moje buty pachną rewelacyjnie, zapach utrzymuje się długo – może nie jest zbyt intensywny ale wyczuwalny.

Moim zdaniem saszetki to produkt na 5.
Cena ok 8.30zł – w opakowaniu są 2 sztuki. Myślę, że to nie jest wygórowana cena a saszetki idealnie sprawdzą się np. włożone do zimowych butów kiedy będą czekały na następny sezon

 

Dodaj komentarz