Perlux – czystość zamknięta w małej perle

streetcom to jeden z tych portali, dzięki którym mamy możliwość poznania produktów od podszewki i mmmamy wpływ n to co znajdujemy na naszych sklepowych półkach. Tym razem dzięki #Streetcom miałam możliwość wypróbowania pereł piorących #Perlux. Do tej pory używałam tradycyjnie proszku do prania więc dla mnie perły to produkt w dużym stopniu innowacyjny. Hasło Perluxa to "skuteczność na pierwszym miejscu" ale zastanawiałam się czy taka mała perła jest w stanie poradzić sobie z praniem i plamami na dziecięcych ubraniach? Nie przekonasz się jeśli nie spróbujesz... Przyszła więc pora aby przekonać się o skuteczności na własnym.... praniu.
Pierwsze wrzucam małą perłę do pustego bębna pralki i wkładam brudną odzież - perła ma przed sobą nie lada wyzwanie bo dzieciaki podczas zabawy ubrudziły się flamastrami i tuszem. No i czekamy.... W międzyczasie przeglądam przewodnik ambasadorki #Perlux.

No i miłe zaskoczenie - wyjmuję z pralki nie tylko czyste pranie ale także bez plam i pięknie pachnące.
Okazuje się, że #Perlux to
1. Łatwe zastosowanie - bez konieczności odmierzania proporcji środka biorącego, jedną perła to jedno pranie
2. Połączenie proszku i żelu do prania dzięki czemu jego skuteczność jest jeszcze większa, skuteczność prania już w temp. 40° (w tej temperaturze mam pewność, że perła rozpiuści się całkowicie)
3. Dzięki składnikom zawartym w składzie #Perlux zmiękczanie wodę dzięki czemu zapobiega osadzaniu się kamienia na grzałce pralki
4. Idealna ochrona kolorów tkanin (color catcher), pranie białe wybiela (zawiera składniki aktywnie wybierającego w postaci aktywnego tlenu) i chroni przed starzeniem (zawiera inhibitory zdarzenia) przez co tkaniny dłużej pozostają jak nowe
5. Bezpieczeństwo dla alergików dlatego nie muszę się już bać o podrażnienie skóry moich dzieci
6. Doskonałe rozwiązanie przy usuwaniu plam bez konieczności stosowania dodatkowych środków (Perlux radzi sobie z plamami z herbaty, czerwonego wina, pomidorów, sosu, krwi, kawy, trawy, żółtka itp)
7. Długotrwały i przyjemny zapach
8. Oszczędność - używasz mniej środka niż przy zastosowaniu tradycyjnego proszku
Podsumowując #Perlux to produkt godny polecenia, wygodny w użyciu a przede wszystkim skuteczny. Chroni nasze ubrania i kieszeń .

 

Dodaj komentarz