Powrót Le Petit Marseillais

Pamiętacie jak jakiś czas temu przedstawiałam Wam kosmetyki Le Petit Marseillais (post tutaj)? Mogę pochwalić się, że po raz kolejny zostałam Ambasadorką tej marki i otrzymałam cudowną paczuszkę z nowościami kosmetycznymi. LPMDziś chcę Wam przedstawić pierwszy produkt z paczki ambasadorskiej jakim jest Pielęgnujący krem do mycia intensywne nawilżanie.

LPM (1)

Pielęgnujący Krem do mycia Le Petit Marseillais z masłem Shea i akacją to kosmetyk dla najbardziej wymagających. Formuła kremu sprawia, że myjąc, jednocześnie pielęgnuje on skórę. Kompozycja dwóch niezwykle cennych składników pochodzenia naturalnego: masła Shea oraz akacji, została starannie dobrana tak, by wzajemnie się uzupełniały i potęgowały swoje dobroczynne działanie. LPM (2)

Kosmetyki Le Petitt Marseillais charakteryzują się prostymi opakowaniami. Dzięki temu łatwiej znaleźć je na sklepowych półkach. Tak też jest w przypadku kremu pielęgnującego. Opakowanie to prosta lecz bardzo gustowna butelka kryjąca w sobie prawdziwy skarb. LPM (3)

Pierwsze co urzeka po otwarciu opakowania to piękny, delikatny, słodkawy zapach akacji. Krem ma cudowną delikatną, konsystencję. Już niewielka ilość wystarczy aby zmysłowa piana otuliła nasze ciało. Krem idealnie rozprowadza się na skórze, otulając ją  zmysłowym zapachem. Już podczas kąpieli możemy poczuć, że krem pieści naszą skórę. Zawarte w kremie masło Shea ma zbawienny wpływ na stan naszej skóry – doskonale ją pielęgnuje, nawilża i natłuszcza. LPM (5)

Krem idealnie nadaje się do kąpieli po wyczerpującym dniu, nie tylko bowiem dba o naszą skórę ale również relaksuje i odpręża. Krem dostaniecie w drogeriach i sklepach kosmetycznych a także niektórych marketach (ja zwróciłam uwagę, że kosmetyki LPM są dostępne również w Stokrotce). Koszt 250ml opakowania to ok 12zł. Ja wypróbowałam i polecam 😉

2 comments

Dodaj komentarz