Prima Finezja – subtelna dawka kofeiny

Niedawno pisałam Wam o kampanii rekomendacji Optimy Cardio Potas Plus, w której miałam ogromną przyjemność brać udział. A wszystko dzięki portalowi Streetcom (zachęcam do rejestracji tutaj). Dziś muszę się Wam pochwalić kolejną kampanią – mam wrażenie, że stworzoną specjalnie dla mnie 😉

Od czego zaczynacie zazwyczaj dzień? Ja koniecznie od kubka gorącej kawy – nic tak nie stawia mnie na nogi. Mój mąż nawet twierdzi, że jestem prawdziwym kawoholikiem. I w sumie ma dużo racji…. Kiedy dowiedziałam się, że lada chwila w moich rękach wyląduje paczka wypełniona po brzegi kawą – miałam na twarzy uśmiech jak banan. Aż w końcu dotarła…. moja paczka Ambasadorki kawy PRIMA FINEZJA. 

Znalazłam w niej  2 opakowania kawy Prima Finezja po 250g, 12 opakowań po 100 g oraz dwa przeurocze kubeczki.

Prima Finezja to starannie skomponowana kawa o harmonijnym smaku i urzekającym aromacie świeżo palonych ziaren. Za sprawą tradycyjnego procesu palenia oraz mielenia Prima Finezja uzyskuje niepowtarzalny, delikatny smak i pełny aromat.Czym zaskoczyła mnie Prima Finezja? Przede wszystkim intensywnym aromatem jaki unosi się po otwarciu opakowania – w przeciwieństwie do wielu kaw jakie do tej pory kupowałam miałam wrażenie jakby kawa była dosłownie przed chwilką zmielona.Niektórzy twierdzą, że to kawa dla wielbicieli mocnych wrażeń – choć dla mnie kawa jest delikatna i pasuje raczej do popołudniowego ciacha. Mimo to zauroczyła mnie swoim aromatem i od kilku dni towarzyszy mi każdego ranka.

Ciekawa opinii innych osób postanowiłam poszperać nieco w sieci i wiecie co? Wszyscy oceniający kawę Prima Finezji zgodnie twierdzą, że to przede wszystkim kawa z tradycją, która umili każdą chwilę. 

Wśród asortymentu kawy Prima Finezja znajdziecie również kawę rozpuszczalną oraz ziarnistą.

Ja polecam. A co Wy o niej sądzicie?

Kawa

polecane
niedostępny
 • Producent: PRIMA 
 • Rodzaj: mielona 
polecane
niedostępny
 • Producent: PRIMA 
 • Rodzaj: mielona 
polecane
niedostępny
 • Producent: PRIMA 
 • Rodzaj: mielona 
polecane
niedostępny
 • Producent: Cafe Prima 
 • Rodzaj: mielona 

2 comments

 1. Przemo86 says:

  Kawa mielona Prima Finezja to kawa o harmonijnym smaku oraz pięknym zapachu świeżo palonych ziaren. Ma delikatny niepowtarzalny smak. Mamy okazje testować kawę w kampanii marketingu rekomendacji Streetcom #dbamyowspolnechwile Występuje na rynku w różnych opakowaniach: 100g, 250g oraz 500g. Choć można spotkać również opakowania 275g, 550g oraz 750g. Kawa Prima Finezja wraca z powrotem do mojego domu i już w nim zagości na stałe. Bardzo polecam u nas gości już od kilku lat:) aromat unosi się w całym mieszkaniu :)Przemo86

 2. Sławek says:

  Kawa smakuje wyśmienicie. Ma delikatny smak i aromat jakby przed chwilą była mielona. Smakuje rewelacyjnie jako klasyczna czarna jak również z dodatkiem mleka, czy podana jako cappuccino czy mocne espresso.

Dodaj komentarz