Pyramidonek – zdrowe bo naturalne

Jesień to pora kiedy przeziębienie i grypa znów daje o sobie znać. Czemu nie wypróbować naturalnych środków walki z tymi dolegliwościami? Dzieciaki w domu przeziębione a mi jak z nieba spadła możliwość przetestowania naturalnych środków na .  Sprawdziwy jak działa #PyramidonekZatkanyNosekIDrogiOddechoweKids i #PyramidonekGardełko.

 

Same naturalne składniki z pewnością są bezpieczne dla brzuszków naszych pociech. Znane od lat właściwości m.in. miodu, rumianku, prawoslazu, dziewanny, bzu czarnego, pelargonii szybko i naturalnie zwalczają objawy przeziębienia a dodatek cynku poprawia odporność dziecka. Przyznam, że mój synek po 3 dniach aplikowania syropu biegał i bawił się bez objawów przeziębienia.
Pyramidonek Gardełko w postaci karmelków do ssania szybko koi ból gardła a jego składniki (porost islandzki, szałwia, czarny bez, miód, witamina C) tworzą barierę ochronną, łagodzą suchość, chrypkę, drapanie w gardle.
Pyramidonek Zatkany Nosek i drogi oddechowe oraz Pyramidonków Gardełko są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 r.ż i dorosłych
Smak obu suplementów sprawia, że dzieciaki przyjmują go chętnie

Dodaj komentarz