Royal Canin instinctive – karma stworzona z myślą o moim kocie

Testmetoo – portal, na którym przyznajemy produktom znak jakości konsumenckiej „Sprawdzone, polecamy”. Tym razem sprawdzamy karmę dla kotów dorosłych Royal Canin Instinctive w sosie.

 Muszę przyznać, że mój ponad roczny kocur należy do dość wybrednych stworzeń i nie każda karma (nawet z tych z wyższej półki) trafia w jego podniebienie.
Obawiałam się, że z karmą Royal Canin będzie podobnie. Co prawda producent zaleca powolną zmianę i stopniowe zwiększanie jej ilości wymieszanej z tą, która nasz kot dostawał dotychczas ale w przypadku mojego Puszka czasami i to nie skutkuje.

 

Nawet nie wyobrażacie sobie mojego zaskoczenia kiedy otworzyłam pierwszą saszetkę a mój kot poprostu się na nią rzucił .

 

Ale krótko o karmie
Jaki ma skład?
SKŁAD: mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty pochodne z ryb, zboża, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego, sole mineralne, cukry.DODATKI (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 115 UI, E1 (Żelazo): 3,5 mg, E5 (Mangan): 1,1 mg, E6 (Cynk): 11 mg.
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: Białko surowe: 12% – Oleje i tłuszcze surowe: 2,8% – Popiół surowy: 1,7% – Włókno surowe: 0,6% – Wilgotność: 79,5%.Dla jakich kotów jest przeznaczona?
Royal Canin Instinctive w sosie jest przeznaczona dla kotów od 1 do 7 roku życia UWAGA!!! DLA KOTÓW WYBREDNYCH

Zalety karmy
– najwyższą smakowitość
– ochroną układu moczowego
– odpowiednia masa ciała

Karma instynktownie wybierana przez koty, dzięki odpowiednim proporcjom składników pokarmowych oraz specjalnie opracowanym cienkim kawałkom nasączonym smakowitym sosem.

Patrząc na mojego pupila, karma bardzo przypadła mu do gustu. Bardzo chętnie ją zjada, dobrze trawi. Dla wazna jest jeszcze jedna kwestia – karma nie ma nieprzyjemnego zapachu jaki czasami maja produkty tego typu dla kotów. Z pewnością będziemy po nią sięgać.  Nawiedzony kot to szczęsliwy kot ?
A kiedy brzuch już jest pełny……pora na siestę….

 

Dodaj komentarz