Saal Digital – moja własna fotoksiążka

Lubicie dostawać prezenty? Ja bardzo, ale jeszcze bardziej lubię je dawać – także tak zupełnie bez okazji – np. po to aby pokazać komuś ile dla mnie znaczy. Lubię dawać prezenty wyszukane, wyjątkowe, które mogą stać się pamiątką na lata.

Przeglądając ostatnio kilka stron w poszukiwaniu właśnie takiego prezentu natrafiłam na stronę Saal Digital a tam na informację o możliwości przetestowania fotoksiążki.  Pomyślałam, że warto wykorzystać okazję i wysłałam swoje zgłoszenie. Już na drugi dzień otrzymałam informację o warunkach testowania a zaraz po ich zatwierdzeniu kod o wartości 250 zł na zamówienie książki. Wybór nie był łatwy – Saal Digital  ma w swojej ofercie bowiem naprawdę szeroki asortyment. Jednak całą sprawę ułatwiła mi aplikacja Saal Design (bardzo prosta w obsłudze, powiedziałabym nawet, że tworzenie w niej jest intuicyjne), dzięki której krok po kroku stworzyłam swoją własną fotoksiążkę. Możliwości wyboru jest wiele – począwszy od okładki,  skończywszy na tle na jakim mają znaleźć się wybrane przez nas zdjęcia. 

Mój wybór padł na poziomą książkę o wymiarach 28×19 cm w twardej oprawie, 26 stronami  i wydrukiem na błyszczącym papierze. Stworzona fotoksiążka ma być pamiątką ujętych na zdjęciach chwil z dzieciństwa moich szkrabów. Wybrałam więc okładkę raczej w dziecięcych barwach (chyba standardowo kolorystyką nawiązującą do chłopców). Nie mogłam się doczekać kiedy gotową książkę będę mieć już w rękach ale jednocześnie byłam pełna obaw czy dostanę na pewno to czego się spodziewam. Gotowa książka dotarła do mnie po kilku dniach od zamówienia (Uwaga!!! Książka przebyła drogę aż z Niemiec). Nie rozczarowałam się – wysoka jakość wykonania przeszła nawet moje oczekiwania.

Okładka wykonana z papieru fotograficznego prezentuje się bardzo estetycznie i z pewnością zabezpieczy zawartość fotoksiążki przed zniszczeniem. Wydruk samych zdjęć jest wprost rewelacyjny – nawet zdjęcia wykonane telefonem, które miały zdecydowanie gorszą jakość wyglądają pięknie.

Ogromnym plusem są płaskie łączenia stron – dzięki temu – nawet te umieszczone na środku strony nie tracą swojego uroku a ich wygląd sprawia wrażenie paronamicznego. 

Saal Digital dba o każdy szczegół, książka dopracowana jest perfekcyjnie – wygląda dokładnie tak jak chciałam – a nawet może jeszcze lepiej. Marzyłam o takiej o dłuższego czasu jednak miałam obawy czy sprosta moim oczekiwaniom – czy oby tradycyjnie wywołane zdjęcia umieszczone w pamiątkowym rodzinnym albumie nie są o wiele bardziej atrakcyjne?

Dziś już wiem, że nie. Moja fotoksiążka jest idealna. Zawiera najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa moich maluszków. Już zastanawiam się nad kolejną, w której umieszczę nasze wspólne – rodzinne zdjęcia.

Jestem przekonana, że taka fotoksiążka to nie tylko doskonała pamiątka ale też świetny pomysł na prezent – pomyślcie czy Wasi dziadkowie nie ucieszyliby się trzymając w ręku piękny album wypełniony zdjęciami ich wnuków? Na pewno w oku pojawiłaby się im łezka szczęścia i wzruszenia. Polecam Saal Digital i jednocześnie dziękuję za możliwość zatrzymania chwil w tak pięknej formie.

One comment

Dodaj komentarz