Stół do piłkarzyków – prezent dla małego fana futbolu

Wracam z tematem świątecznych prezentów.  Do świąt pozostało niewiele czasu a nie lubię kupować wszystkiego na ostatnią chwilę. A dzieci jak to dzieci – zdanie zmieniają 50 razy  w ciągu godziny (bynajmniej moje 😉). Jednak chyba każdy chłopiec w pewnym wieku dorasta do fascynacji piłką nożną. Marzy o grze niczym Lewandowski, o strzelaniu goli, o meczach niczym z bajki Supa Strikers. I właśnie dla takich małych fanów idealnie sprawdzi się stół do gry w piłkarzyki. 

Stół był tegorocznym prezentem dla syna na Mikołajki. Zakupu dokonaliśmy na allegro, gdzie wybór jest naprawdę duży. Ale prezent okazał się strzałem w dziesiątkę. Stół dotarł do nas w niewielkim pudełku – początkowo przestraszyłam się, że czegoś nie doczytałam w opisie aukcji i zabawka jest strasznie mała. Jak się okazało stół należy zmontować własnoręcznie – ale nie martwcie się nawet ja sobie z tym poradziłam bez najmniejszego problemu (nawet pomimo tego, że w zestawie nie znalazłam żadnej instrukcji).

W opakowaniu znajdziemy 2 drużyny piłkarskie po 6 zawodników ustawionych w konfiguracji 3:3, 4 prowadnice na których znajdują się ergonomiczne i antypoślizgowe rączki do manewrowania zawodnikami, wygodne liczniki po obu stronach do zapisywania wyniku meczów, 2 piłeczki. 

Po złożeniu stół osiąga wymiary 51 x 50x 10 cm. Zabawa polega na strzeleniu jak największej liczby goli przeciwnikowi. 

Zabawka jest solidnie wykonana. Gra doskonale sprawdza się dla dzieci już powyżej 3 roku życia. Świetnie bawią się nią również dorośli. Prawdziwie rozgrywki mistrzowskie zaczynają wchodzić nam w krew. „I GOOOOOOOOL!!!!! JEEEESSSSSTTT” – muszę powiedzieć, że ciężko powstrzymać emocje i takie okrzyki same cisną się do ust. Dzieciaki świetnie się bawią a piłkarzyki to świetny pretekst do spędzenia czasu razem. Za niewielkie pieniądze – bo taki stół to koszt ok 40 zł – mamy zapewnione naprawdę wiele godzin świetnej zabawy.

4 comments

  1. Bilard.pl says:

    Super pomysł na prezent dla syna! Stół do piłkarzyków to jeden z najbardziej pożądanych prezentów szukanych pod choinką 🙂
    pozdrawiam serdecznie

    • Anna says:

      Zgadza się. Ubnas nie tylko dzieci mają frajdę ale i my świetnie się bawimy przy grze 😊 polecam 😊

Dodaj komentarz