Ultraplex od Joanny – jedwabiście gładkie włosy.

Włosy to podobnie jak dłonie wizytówka każdej z nas. Czy to długie czy krótkie warto o nie dbać. Odżywki, maski – drogeryjne półki aż uginają się od ilości asortymentu. A co kiedy nasze włosy potrzebują mega naprawy? Pewnie pomyślicie, że rozwiązaniem będą wtedy nożyczki? Nie, nie – jest i na to rada.

Jakiś czas temu od marki Joanna otrzymałam do przetestowania innowacyjny system pielęgnacji włosów ULTRAPLEX. Ponieważ akurat dzień przed otrzymaniem przesyłki nałożyłam farbę na włosy postanowiłam wstrzymać się z wypróbowaniem produktu do następnej koloryzacji. Dziś nadszedł w końcu dzień wielkiego testu. ultraplex-3

Ultraplex to innowacyjny system regenerujący strukturę włosa. To przełomowy produkt, który odbudowuje mostki dwusiarczkowe (wewnątrz włosów odpowiedzialne za ich siłę i sprężystość. Po dodaniu do farby lub rozjaśniacza skutecznie redukuje uszkodzenia chemiczne oraz zwiększa trwałość koloru. Ultraplex wzmacnia i pielęgnuje włosy już w trakcie zabiegów fryzjerskich, dzięki czemu Twoje włosy będą w znakomitej kondycji.

W opakowaniu znajdziemy wszystko co będzie nam potrzebna do przeprowadzenia całkowitego zabiegu. ultraplex-4

Ultraplex nr 1 – aktywator, który po połączeniu z dowolnym produktem koloryzującym lub rozjaśniającym odbudowuje mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosa. Wnikając w ich włókna, intensywnie wzmacnia wiązania strukturalne oraz ogranicza łamanie włosów. Aktywator dodajemy do farby i razem z nią rozprowadzamy na włosach.

Utraplex nr 2 – stabilizator, który naniesiony na włosy utrzymuje i wzmacnia mostki dwusiarczkowe znajdujące się w ich strukturze. Dodatkowo zamyka łuski na powierzchni włosów, zapewniając im długotrwałą wytrzymałość, sprężystość i połysk. Stabilizator nakładamy na włosy tuż po zmyciu farby (dokładnie jak odżywkę). ultraplex-5

Ultraplex nr 3 – regenerator, to serum odżywcze, które pozwala na utrzymanie znacznie lepszej kondycji włosów. Chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Należy go użyć przed kolejnym myciem.A moje wrażenia? Włosy farbuję już od kilku lat – pasemka, całkowita koloryzacja – te zabiegi przeplatają się u mnie regularnie. Zwłaszcza po nakładaniu farby w domu zauważyłam, że moje włosy często stają się potem matowe, przesuszone, tracą swój naturalny połysk. Nigdy nie myślałam o profesjonalnych zabiegach regeneracyjnych, zazwyczaj kończyło się to wizytą w salonie fryzjerskim i ścięciem zniszczonych końcówek. Kiedy w moje ręce trafił Ultraplex, stwierdziłam, że niczego nie ryzykuję. Ponieważ planowałam kolejną koloryzację wykonałam cały zabieg zgodnie ze wskazówkami producenta. Efekt całkowicie mnie zaskoczył. Moje włosy wyglądały jakby ktoś podarował im drugie życie. Idealnie odżywione, miękkie, lśniące. Efekt zabiegu można było poczuć już w trakcie spłukiwania a dodatkowo podczas rozczesywania włosy nie stawiały żadnych oporów. ultraplex-6Zabieg zdecydowanie poprawił kondycję moich włosów. Ciekawi mnie tylko jak długo moje włosy będą w tak idealnym stanie? Zabieg na pewno polecam, bo w porównaniu z tymi przeprowadzonymi w salonach fryzjerskich jest zdecydowanie tańszy a efekty jakie możemy uzyskać są naprawdę zaskakujące.

 

2 comments

  1. Aldona says:

    Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem tego zabiegu ale bałam się jak będą zachowywać się po nim moje włosy. Widzę jednak., że mogę śmiało ho użyć ? dziękuję za opinię ?

Dodaj komentarz