Vizir Go Pods – alpejska świeżość prania

Kapsułki do prania już jakiś czas temu zrewolucjonizowały rynek środków piorących. Choć nie należą do najtańszych, na sklepowych półkach pojawia się coraz większy asortyment produktów tego typu. Dzięki nim pranie polubiło nawet wielu panów. U mnie kapsułki są już od dłuższego czasu obowiązkowym elementem do prania, a dzięki kampanii portalu Everydayme mam okazję sprawdzić działanie Vizir Go Pods Alpine Fresh. Przyznam szczerze, że dość sceptycznie swojego czasu podchodziłam do tej marki. Proszek Vizir za każdym razem wywoływał u mnie zmiany skórne. Wysypka, swędzenie.... postanowiłam z niego zrezygnować. Ciekawa byłam jak sprawdzą się kapsułki. Vizir Go Pods to skoncentrowany środek piorący w płynie, zamknięty w małej kapsułce o ulepszonej formule, przeznaczony do tkanin białych i kolorowych. 

Kapsułki mają 3 komory, dzięki którym

1.Piorą

2. Wybielają

3 Nadają blask tkaninom. 

Mogą być stosowane zarówno do tkanin białych jak i kolorowych. 

To obiecuje producent - a jak jest naprawdę? Vizir Go Pods to przede wszystkim prostota użycia - wystarczy kapsułkę umieścić na dnie pustego bębna pralki (to zagwarantuje szybki dostęp wody do kapsułki, przyspieszy jej rozpuszczenie a tym samym działanie), włożyć pranie, nastawić wybrany program i gotowe. Pozostaje tylko czekać na efekty.

Koniec z odmierzaniem proszku i ciągłym rozsypywaniem go wokół pralki. Jedna kapsułka Vizir Go Pods gwarantuje nam czystość aż 5 kg prania, a opakowanie kapsułek zajmuje naprawdę niewiele miejsca w łazience. A to chyba nie mało?

Kapsułka rozpuszcza się już w 30°, nie pozostawiając na odzieży śladów otoczki.  Vizir to prawdziwa siła, która radzi sobie nawet z uciążliwymi plamami. Każda mama wie doskonale jak ciężko usunąć plamy z trawy, lodów czy czekolady. Vizir Go Pods  usuwa je bez śladu (choć uwaga - stosowałam go wyłącznie na dość świeżych plamach).

Duży plus daję kapsułkom za ich uniwersalność - nie muszę już kupować dwóch oddzielnych środków piorących do bieli i kolorów. Vizir skutecznie przywraca śnieżny blask białym tkaninom a kolorowym przywraca ich świeżość i intensywność. Ale skuteczność działania to dla mnie nie wszystko. Uwielbiam kiedy moje pranie zachowuje na długo swoją świeżość. Vizir Go Pods gwarantuje piękny zapach już po wyjęciu z pralki.

Dla mnie kapsułki to prawdziwa bomba. Skuteczne,  proste w użyciu a do tego nie wywołują alergi!!! Polecam!!!

 

 

Dodaj komentarz