Werthers Original – smak dzieciństwa

Chyba jak większość z Was uwielbiam słodycze. Nie tylko te kupowane w sklepie ale również, te przygotowane własnoręcznie w domu. Ciasta, ciasteczka, galaretki, kremy…. kto z nas nie lubi czasem połasuchować? A pamiętacie słodycze ze swojego dzieciństwa? Hmmm ciasta pieczone przez ukochaną babcię, domowe lody czy czekolada robiona z mleka w proszku – a ze sklepowych słodyczy gumy Donald, wafle kukuruku czy  cukierki Werthers Original. I właśnie te cukierki skłoniły mnie dzisiaj do napisania tego posta. Od jakiegoś czasu jest bowiem dostępna w sklepach nowa ich wersja. A ja dzięki koleżance również mam okazję spróbować tej nowości.

Pamiętacie ten smak śmietankowych cukierków, które wprost rozpływały się w ustach? Uwielbiałam te cukierki i gdy tylko nadarzała się okazja prosiłam mamę o kolejną paczkę. Do dziś słyszę w uszach tekst reklamy tv „Ty także jesteś kimś wyjątkowym”
Nowe Werthrs Original to połączenie tradycyjnych śmietankowych cukierków z przecudownym smakiem karmelowego nadzienia.

Muszę przyznać, że środek cukierka jest miłym zaskoczeniem w trakcie jedzenia. Na początku możemy rozkoszować się delikatnym, śmietankowym smakiem i nagle BUM!!! ze środka wydostaje się niesamowita lawa karmelu…

Smak obłędny i ostrzegam!!!! ciężko poprzestać na zjedzeniu tylko jednego cukierka!!!

Przyjemnie jest zatopić się w słodkim świecie karmelu, który jest zupełnie nowym sposobem na doświadczanie smaku Werthers Original. Smak cukierków podkreśla szczęśliwe chwile dzieciństwa. Ale nie tylko dzieciństwa, bo dorośli też lubią się na chwilę zatrzymać i oddać słodkiej przyjemności.

A ja mam dla Was ciekawostkę. Przeglądając internet znalazłam kilka sposobów na wykorzystanie cukierków w nieco inny sposób. Znajdzie się coś i dla każdego. Zapraszam – zajrzyjcie tutaj i tutaj. Muszę przyznać, że autorzy przepisów zainspirowali mnie do poeksperymentowania nieco z tymi słodkimi cudeńkami.

Dodaj komentarz