Xplore team – fantastyczne gry logiczne.

Przez ostatnich kilka dni pogoda była w kratkę. Dzieciaki chwilami nie wiedziały co ze sobą zrobić. Starszemu synowi znudziły się zabawy klockami, samochodami czy oglądanie bajek. Wyciągnął z szafki z zabawkami coś co zajęło go na dość długo czas. Pomyślałam, że może to być dobra podpowiedź na zabicie nudy dla tych z Was, którzy mają w domu dzieci w wieku 6-7lat.

Xplore Team fantastyczne gry logiczne to zestaw 60 dwustronnych kart skrywający wiele ciekawych łamigłówek, krzyżówek, magicznych kwadratów, rebusów, iluzji optycznych, szyfrów i wielu innych zadań.

Karty połączone są trwałą plastikową śrubką i zamknięte w poręcznym, niewielkim pudełku. Można je ze sobą zabrać dosłownie wszędzie. w podróży samochodem, pociągiem, samochodem czy po prostu na piknik.

Gry doskonale rozwijają logiczne myślenie, spostrzegawczość, wyobraźnię, wspierają rozwój oraz zaskakują ciekawostkami z różnych dziedzin.

Xplore team to doskonała alternatywa aby odciągnąć dzieci od komputera czy tableta.

Quizy edukacyjne zapewniają ciekawie spędzony czas łącząc w sobie naukę przez zabawę.
Xplore Team znajdziecie w dobrych sklepach z zabawkami oraz w sklep- internetowym. Koszt to 19.90 . Z serii Xplore Team dostępne są też warianty dla dzieci w wieku 8-9 i 9-10 lat. Zapewniam Was, że naprawdę warto zainwestować w tą grę,. Dla mojego syna była ona podarkiem od jednej z cioć ale w 100% trafionym. Nie tylko syn bawi chętnie kartami ale także w chwilach kiedy ma z jakimś zadaniem problem, stają się one naszą wspólną zabawą.

Dodaj komentarz