Zakopane, czyli miasto nieodkrytych atrakcji

Zakopane, czyli miasto nieodkrytych atrakcji. 

A Ty, z czego kojarzysz Zakopane? Z pięknych tatrzańskich widoków, Gubałówki czy szalonych wieczorów na Krupówkach? Wszystkie te zakopiańskie atrakcje są nieocenione, jednak na nich nie koniec! Nieważne, ile razy odwiedziłeś to miasto – na pewno nie wiesz o nim wszystkiego i mnóstwo rzeczy wciąż możesz spróbować. Jesteś gotów na poznanie kolejnej mocy atrakcji, o której przez długi czas nie zapomnisz? Zostań z nami!

Jeśli do Zakopanego przyjeżdżasz po raz kolejny, z pewnością przez myśl przechodzi Ci pytanie: „co tu właściwie robić?”. Szczyty w postaci Gubałówki i Rys zdobyte, nogi bolą od chodzenia – trudno znaleźć sobie zajęcie, które jednocześnie pozwoli odpocząć i dobrze się bawić.  Istnieją jednak metody, które łączą przyjemne z pożytecznym! Na urlopie nie ma co siedzieć w hotelowym pokoju – ciekawą atrakcją z listy do odhaczania w Zakopanem są z pewnością rowerowe zjazdy z samej Gubałówki . Zastanawiasz się pewnie, gdzie w tym wszystkim odpoczynek? Otóż masz możliwość wypożyczenia elektrycznych rowerów, a jazda nimi to czysta przyjemność dla każdego, kto nie chce wydatkować zbyt dużo energii.  Innym rozwiązaniem jest zwiedzanie miasta quadem – profesjonalni przewodnicy pokażą Ci najlepsze trasy, a na koniec uraczą pyszną kolacją prosto z ogniska. Jeśli uwielbiasz mocne wrażenia, taka wycieczka może trwać cały dzień, a jej zwieńczeniem będzie relaks w termach. czego chcieć więcej?

Paliwo do działania, czyli zakopiańskie śniadanie

Aby w ogóle o podejmowaniu jakichkolwiek działań była mowa, trzeba najpierw naładować baterie i zjeść porządne śniadanie! W ten sposób zyskamy paliwo, które da energię do dalszego planowania atrakcji w Zakopanem. Nie trzeba jednak specjalnie wstawać do sklepu, by zorganizować prowiant czy ustawiać się w kolejce pod restauracją, czekając na swoją kolej do zamówienia. Wystarczy kilka kliknięć na stronie internetowej formy cateringowej https://www.sniadania.com.pl  i pyszne, ciepłe śniadanie zostanie dowiezione w każde miejsce, które tylko sobie wymarzysz. Nieważne, czy będzie to łóżko w towarzystwie ciepłej kołderki, czy być może otwarta przestrzeń, na której chcesz zrobić piknik. Gdziekolwiek w Zakopanem czy Kościelisku wskażesz, tam otrzymasz swoje zamówienie. Gdy podróżujesz sam, ta opcja z pewnością wyda się kusząca. Co w sytuacji, gdy wycieczka odbywa się z całą rodziną? Zamówienie śniadania poprzez catering wciąż będzie dobrym wyjściem! Zaoszczędzisz czas na gotowaniu, dostawę masz gratis, więc nie przejmujesz się dodatkowymi kosztami, a do tego każdy wybiera dokładnie to, na co ma ochotę: typowe górskie śniadanie z serem i wędlinami prosto z Podhala, naleśniki czy zwykła, klasyczna kanapka. Do wyboru do koloru.

 

Artykuł partnera

 

One comment

  1. Sławek says:

    Ciekawy artykuł. Jak tylko zniosą obostrzenia wybieram się do Zakopanego uwielbiam to miejsce. Może skorzystam z opcji cateringu a na pewno ze zwiedzania rowerem

Dodaj komentarz