Zdrowie z dostawą pod same drzwi

Pogoda już nie ta, szaro, buro i ponuro, słońca jak na receptę. Rano ciężko zwlec się z łóżka, a kolejna kawa nie przynosi spodziewanych efektów. Jesień to z pewnością czas kiedy warto szczególnie zadbać o swój organizm. Jak sobie pomóc? Jak dodać energii by przeciwstawić się wyzwaniom kolejnego dnia?  Można zażywać suplementy diety, zmienić sposób odżywiania na zdrowszy, dużo się ruszać a dodatkowo sięgnąć po zestaw soków SPORTFOOD. Ostatnio dużo słyszy się o gotowych dietach z dostawą pod same drzwi. Jednak z dietą sokową spotkałam się po raz pierwszy. Postanowiłam przekonać się o jej działaniu. Uprzedzę Was na wstępie, że dieta sokowa nie jest dietą odchudzającą. Nie spodziewajcie się więc, że dzięki jej wprowadzeniu zrzucicie cudownie nadprogramowe kilogramy. Jest ona przygotowaniem organizmu do zmiany stylu życia oraz rewelacyjnym detoksem. Dodaje również energii i motywacji do tego by zmienić swoje życie na lepsze. Pamiętajcie!!! Stosując dietę robicie to wyłącznie dla siebie i dla swojego zdrowia. Każdy organizm jest jednak inny i efekty zastosowania diety mogą się od siebie znacznie różnić.

Jeśli boicie się jak Wasz organizm zareaguje na dietę, a przede wszystkim czy Wasza wytrwałość nie zostanie wystawiona na próbę i nie przerwiecie jej w połowie spróbujcie tak jak ja od diety jednodniowej (możecie ją zamówić tutaj ).

SPORTFOOD specjalizuje się w dietach sokowych. Znajdziecie tu wiele wariantów diety – zarówno gotowych jak również z możliwością skomponowania własnego zestawu. Warto więc pomyśleć czego w danym czasie domaga się Wasz organizm.

Przesyłka jest dostarczana bezpośrednio pod Wasze drzwi za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu iż jest to produkt spożywczy, podczas transportu soki są dodatkowo zabezpieczone i chłodzone. Macie więc gwarancję, że wszystko jest świeże i gotowe do spożycia.

W paczce znajdziecie nie tylko zestaw odpowiednio dobranych do Waszych potrzeb produktów ale również instrukcję jak daną dietę należy stosować.

W swojej przesyłce znalazłam 6 butelek soków (każda po 500ml). Każdy sok to kompozycja zupełnie innych składników. Najwyższej jakości owoce, warzywa i zioła tłoczone na zimno (cold press) – oraz nazwy soków, które zdecydowanie przyciągają uwagę – zachęciły mnie do wypróbowania.

Co mogę powiedzieć???

Po pierwsze ważną kwestią przed zastosowaniem diety jest odpowiednie przygotowanie organizmu (tą informację również znajdziecie w karcie informacyjnej). Z pewnością ciężko będzie wytrzymać cały dzień „na sokach” jeśli poprzedni dzień przesiedzieliście w pizzerii. Najlepiej dwa dni przed rozpoczęciem diety zrezygnujcie z używek, tłustych potraw, fast foodów. Tylko wtedy macie gwarancję, że dieta przyniesie spodziewane efekty.

Soki są naprawdę pyszne a ich skład to prawdziwa bomba witaminowa dla organizmu. Swoją konsystencją przypominają domowy koktajl. Ogromny plus za to, że w składzie poza naturalnymi składnikami nie znajdziecie żadnych zbędnych dodatków.

Każda butelka soku zastępuje jeden posiłek. Należy je pić w określonej kolejności, w odstępach co 2-3 godziny. W moim przypadku nie było to wcale trudne ze względu na stosowaną dietę (od której niestety małymi krokami zaczęłam odchodzić). Jeśli jednak w międzyczasie zacznie dokuczać Wam głód – sięgnijcie po zdrową sałatkę warzywną lub owoc.

Mój „sokowy” dzień minął bardzo szybko i przede wszystkim smacznie. Wbrew obawom, że będzie ciężko dałam radę. Soki dają uczucie sytości i nie miałam potrzeby podjadania. Muszę przyznać, że efekt nieco mnie zaskoczył. Z mojego organizmu niczym z kranu zniknął nadmiar wody (z czym mam niestety odwieczny problem) a co za tym idzie waga spadła o całe dwa kilogramy. Poczułam się naprawdę świetnie i przede wszystkim lekko. Takie oczyszczenie pomogło mi wrócić na dobre tory i ułatwiło wprowadzenie na nowo zasad zdrowego odżywiania.. Kolejny dzień rozpoczęłam również podwójną dawką energii. Miałam wrażenie jakby ktoś dodał mi skrzydeł. 

Dieta sokowa okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu przez SPORTFOOD wiedziałam jaką ilość soku muszę wypić jednorazowo, składniki każdego były dobrane odpowiednio do moich potrzeb a dodatkowo zestaw został przygotowany tak aby nie przekroczyć dziennego zapotrzebowania na kalorie. Jeden dzień pozwolił mi wrócić na dobre tory i ułatwił wprowadzenie na nowo zasad zdrowego odżywiania. Dzięki temu, że każdy sok jest inny dieta nie jest monotonna. Polecam ją zdecydowanie osobom, które walczą ze stresem, ciągłym zmęczeniem, chcą zmienić swój sposób odżywiania. SPORTFOOD z pewnością Wam to ułatwi. Warto oddać się w ręce profesjonalistów – zwłaszcza jeśli w grę wchodzi zdrowie i dobre samopoczucie.

Polecam 🙂

 

 

 

 

 

Soki

polecane
niedostępny
 • Producent: Gospodarstwo Sadownicze Wincenty Krzyżak 
 • Rodzaj: sok 
 • Pojemność: 3 l
polecane
niedostępny
 • Producent: Premium Rosa 
 • Rodzaj: sok 
 • Pojemność: 0.5 l
zobacz również
od 77 zł
 • Producent: NUJA 
 • Rodzaj: sok 
 • Pojemność: -
zobacz również
od 12 90
 • Producent: BadaPak 
 • Rodzaj: sok 
 • Pojemność: 0.75 l

4 comments

Dodaj komentarz