ZOTT NATUR – naturalnie, że naturalne

Uwielbiam wkraczać do kuchni i czarować coś dla mojej rodzinki. Trnd sprawił, że moja wyobraźnia kulinarna poderwała się do działania. Pewnie zapytacie dlaczego? A dlatego, że zakwalifikowałam się do nowego projektu i zostałam Ambasadorką Zott.

 Tym razem pod lupę poszła śmietana Zott Natur – wersja 12% i 18%.
Produkty Zott są stworzone wyłącznie z naturalnych składników. Śmietana Zott Natur to – śmietanka + żywe kultury bakterii. Śmietana Zott Natur wyprodukowana jest z najwyższej klasy mleka pochodzącego od krów ze sprawdzonych hodowli, bez zastosowania żadnych sztucznych i szkodliwych dla organizmu dodatków.
Śmietanka składnikiem śmietany? O tak. Śmietanka i śmietana to nie to samo. Śmietanka powstaje w procesie odwirowania mleka i jest słodka. Śmietana zaś to śmietanka ukwaszona – w sposób naturalny lub poprzez dodanie żywych kultur bakterii.
Zott Natur 18% jest idealna do zup i sosów. Dodana do potraw nada im subtelnego smaku i pięknego koloru.
Zott Natur w wersji 12% doskonale sprawdza się do sałatek, zup i sosów a także do słodkich deserów i dipów.
Zarówno jedna jak i druga idealnie sprawdza się w kuchni. Gęsta, kremowa podkreśla smak naszych dań. Sprawia, że nasze posiłki są urozmaicone i szybko znikają ze stoła. A co najważniejsze jest tak delikatna, że bez problemu  możemy rozpoznać iż Zott Natur jest naturtalna.
Uwaga. Jeśli chcecie, żeby Wasze dania z użyciem śmietany Zott Natur wyszły idealie (te, przygotowywane na gorąco) przed dodaniem jej do potrawy – zahartujcie ją – gwaratuję, że wtedy nie zważy się.Jan wykorzystałam ją m.in do przygotowania szarlotki z połówkami jabłek, lukrundo polania wierzchu ciasta, dipu do deklarowanych ostatnio nowych Lays, zabielenia zupy itp. Jeszcze niejednokrotnie sięgnę po Zott Natur w mojej kuchni.

 

 

 

 

Razem z paczką Ambasadorki Zott otrzymałam  regionalny przepiśnik wypełniony po brzegi  pomysłami na smaczne dania, m.in. na dziadówkę, czyli zupę ziemniaczaną z maślanką, barszcz małopolski, mazurek kajmakowy i wiele innych.

 

Jeśli chcecie zapoznać się z przepisami Zott odsyłam Was do strony. Z pewnością znajdziecie TUTAJ inspiracje na dania na codzień i od święta.

 

Dodaj komentarz